13

Pojďte volit. Nenechte se otrávit politickou situací v naší zemi, nenechte se odradit COVIDEM-19 a pojďte spolurozhodovat o naší budoucnosti. Volby do zastupitelstva Kraje Vysočina a 1.kolo doplňovacích voleb do Senátu ČR jsou 2. a 3. října, 2. kolo do Senátu ČR pak ještě za týden 9. a 10. října 2020. […]

V Kalištích na chalupě „Bělice“ si i letos 8.-9.6. přijdou na své milovníci folku, country, ale i moderní muziky v tomto žánru. Kompletní program i plakátek ke stažení.

Cmundiáda, aneb soutěž o nejlepší Miletínskou cmundu 2011 Zveme Vás zvesela na první ročník soutěže o nejlepší cmundu, která proběhne v sobotu 16. dubna od 14:00 v obci Miletín, resp. v jeho kulturním zařízení na návsi. Soutěž je otevřena všem, kdo má dobrou náladu a troufá si ukázat, co umí.

Festival „FolKaliště“ je pořádán u příležitosti 10. výročí založení 1. historického fanklubu skupiny Žalman & Spol. Hrát a zpívat budou známá jména tohoto žánru. Chalupa Na Bělici v kalištích bude praskat ve švech.

1. mistrovství České republiky na historických lyžích s mezinárodní účastí. 22.01.2011 v Olešnici v Orlických horách v lyžařském areálu horské chaty Juráška. Zúčastní se též zástupce sdružení Humpolák.

Témata