Fotbalové odpoledne v Humpolci

V neděli odpoledne 21.5. nastoupilo humpolecké áčko ve 22. kole Krajského přeboru na domácím hřišti proti Havlíčkovu Brodu.

V prvních minutách se hrálo aktivně na obou stranách, hned v 1. min. měl šanci humpolecký útočník Tomáš Pícha, ale nepodařilo se mu vsítit branku. Ve 4. min. měli zase příležitost hosté, ale pouze nastřelili tyč humpolecké branky.

10. min.  – opět zahrozil Humpolec, ale Holoubkův centr byl na Píchu příliš dlouhý.

15. min. – po faulu na Píchu kopali humpolečtí volný přímý kop, ale opět z toho branka nebyla.

17. min.Nechvátal vstřelil po přečíslení 3 na 2 Humpolci branku.

21. min. – humpolečtí zahrávali rohový kop, ale střela hlavičkou šla nad.

26. min. – Havl. Brod. měl více ze hry a snažil se Humpolec zatlačit, humpolečtí nebyli schopni udržet míč na svých kopačkách.

28. min. – velká šance HB, ale humpolecký brankář tým podržel.

29. min. – po rohovém kopu HB došlo k faulu a kopalo se proti humpolecké brance, naštěstí brankář opět skvěle zasáhl a míč vyboxoval.

32. min. – Humpolec se po dlouhé době dostal také na polovinu soupeře, ale dlouho se tam neohřál.

37. min. – Holoubek dostal žl. kartu po faulu na brankáře.

Dále se již do konce poločasu nic zajímavého nepřihodilo.

48. min. – žl. karta Filipský Libor (HB)

54. min. – po pěkné přihrávce Kellera Pícha dává gól.

63. min. – po vyrovnávacím gólu měl Humpolec převahu, Pícha po pěkné akci centroval Holoubkovi, ale ten na centr nedosáhl.

65. min. – po centru Holoubka ve 100% šanci Pícha nedal hlavou.

67. min. – kapitán Humpolce Svoboda dostal žl. kartu a následoval pokutový kop.

Čtěte dále:   Tučňák race 2023 - pro děti i dospělé

68. min. – HB vedl 2:1 , pokutový kop trefil Šťastný.

72. min. – střídal HB, odešel Janďourek

73. min. – střídali i domácí, hřiště opustil Jirák a nastoupil Tomáš Kopic

84. min. – Keller Tomáš žl. karta

Ke konci zápasu si Humpolec vytvořil velký tlak a snažil se alespoň srovnat, ale i když celý humpolecký tým vč. brankáře J. Moravce se snažil před HB brankou, již se jim stav 1:2 zvrátit nepovedlo.

Na humpolecký stadion přišlo necelých 200 diváků.