I druhý zápas sezóny body nepřinesl

I ve druhém kole 2. ligy národní házené zajížděli muži „A“ TJ Jiskra Humpolec na hřiště svého soupeře, tentoktát cestovali na stadión nejbližšího soupeře SK Autonot Jihlava.

2 liga mužů – 2. kolo:

SK Autonot Jihlava – TJ Jiskra Humpolec 10 : 9  ( 7 : 3 )

Branky Jiskry:

Kovář – 2, Archalous – 2, Čmok Petr – 2, Strádal Jan – 2, Rafaj Aleš – 1

Sestava Jiskry:

Barták, Čmok František – Koumar Lukáš – Morava, Petřík, Dolejš – Čmok Petr, Brož, Archalous, Kovář, Rafaj, Povolný, Strádal

Rozhodčí: Jaromír Havlík, 50 diváků

V prvním poločase byla lepší Jihlava, kdy hostující útočníci nebyly schopní nějak soustavněji rozebírat domácí obranu. Po přestávce se hostující družstvo vybičovalo k mnohem lepšímu výkonu a začalo náskok domácí Jihlavy pomalu ale jistě stahovat až do stavu 8:8. V tu chvíli si domácí trenér vyžádal oddechový čas a zastavil tak lavinu útoků valící se na domácí branku. Po přestávce nadšeně bojující Jiskra sahala alespoň po remíze, ovšem domácí hráči byly v koncovce o kousek šťastnější. Ve druhé půli velmi pěkné a napínavé utkání, celkově by zápasu jistě slušel nerozhodný výsledek, obzvláště po výkonu hostujících v druhé polovině utkání. nicméně Humpolec nedokázal úspěšně proměnit nařízený trestný hod již po skončené řádné hrací době utkání a i proto oba body zůstaly v Jihlavě.