Do Humpolce přijede Dobruška.

Již tuto neděli 6. září 2015 se poprvé v nové sezóně 2. ligy představí muži „A“ národní házené Humpolce svým příznivcům.

Naši hráči přivítají na domácím hřišti v Humpolci V PODHRADÍ družstvo Dobrušky. Dobruška dokázala zlepšeným výkonem po přestávce minulý týden doma porazit Podhorní Újezd, zatímco Humpolec nestačil na hřišti soupeře na Veselí nad Moravou.

Připomeňme výsledky vzájemných zápasů, které Humpolec a Dobruška v posledních čtyřech ročnících druhé ligy spolu sehrály:

v sezóně 2011/2012 Dobruška ve druhé lize nehrála (hrála v té době 1. ligu)

Neděle 14. října 2012

Sokol Dobruška – TJ Jiskra Humpolec 17 : 15  ( 11 : 7 )

Sobota 13. dubna 2013

TJ Jiskra Humpolec – Sokol Dobruška 11 : 12  ( 6 : 8 )

Sobota 24. srpna 2013

TJ Jiskra Humpolec – Sokol Dobruška 13 : 9  ( 6 : 5 )

Neděle 20. dubna 2014

Sokol Dobruška – TJ Jiskra Humpolec 17 : 17  ( 11 : 12 )

Neděle 31. srpna 2014

Sokol Dobruška – TJ Jiskra Humpolec 15 : 17  ( 8 : 9 )

Neděle 19. dubna 2015

TJ Jiskra Humpolec – Sokol Dobruška 17 : 11  ( 11 : 7 )

Ostatní naše družstva, která budou hrát soutěže jihomoravského oblastního přeboru si musí na start podzimní části svých soutěží ještě minimálně týden počkat. Pro úplnost připomínáme, že v oblastních soutěžích se letos v humpoleckém dresu představí družstva: ženy, muži "B", starší žákyně, starší žáci, mladší žákyně, mladší žáci a přípravka (starší minižactvo).

V kombinované sestavě muži "A" ve Veselí n./M. na body nedosáhli.

| 2015-08-30 17:04:37

K úvodnímu utkání dalšího ročníku druhé ligy odcestovali naši hráči na Slovácko, kde se utkali s jedním nejlepších družstev soutěže z Veselí nad Moravou.

Neděle 30. srpna 2015

2 liga mužů – 1. kolo:

SK NH Veselí nad Moravou – TJ Jiskra Humpolec 16 : 10  ( 9 : 7 )

Branky Jiskry:

Kovář – 3, Brož – 3, Čmok Petr – 2, Brabec -1, Krejčí Mikuláš – 1

Čtěte dále:   Vysočina v Regions´ Cupu deklasovala střední Čechy a je v semifinále

Sestava Jiskry:

Barták – Morava – Lesina, Brukner, Kudrna – Kovář, Čmok Petr, Brož, Brabec, Šidlák Jaromír, Krejčí Mikuláš

Rozhodčí Pavel Jurtík, 50 diváků

Naše družstvo odcestovalo k úvodnímu utkání další sezóny v dosti kombinované sestavě. Poprvé v dresu "A" družstva mužů se představil Jaromír Šidlák. Přesto celou první polovinu hry bylo střetnutí vyrovnané, Jiskra dokonce v úvodu vedla rozdílem dvou branek, nicméně do přestávky domácí vývoj skóre dokázali otočit. Ihned na začátku druhého poločasu získali veselští házenkáři rozhodující náskok, který potom bez problémů udrželi až do závěrečného hvizdu.