Založit účet
 
Menu
· Domů
· Ankety
· Archív článků
· Časté otázky
· Doporučte nás
· Galerie Sukna
· Hledat
· Humpolec Info
· Humpolec na UTube
· Kalendář
· Mapa Humpolce
· Odkazy
· Osobní zprávy
· Seznam členů
· Soubory
· Soutěže!!!
· Témata
· Top 10
· Váš účet

Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Kalendář akcí
srpen 2019
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Divadlo
Kino
Koncerty
Městský úřad
Ostatní
Přednášky
Setkání
Slavnosti
Sport
Výstavy

O redakci
Server Humpolák je vydáván občanským sdružením Humpolák.

Kontaktovat redakci můžete přes e-mail na adrese redakce@humpolak.cz.

Adresa redakce:
sdružení Humpolák
Lnářská 113
396 01 Humpolec

Bankovní spojení:
eBanka
č.ú.: 1393129001/2400

Regionální velká výměna zkušeností

Zápis z 3. valné hromady Občanského sdružení "Humpolák" z 20.11.2005


Restaurace U Jiřího, Humpolec. Svolal, řídil a zapsal František Čech.

Přítomni:
Pavel Hrůza, Karel Kratochvíl, František Čech, Roman Ludvík, Jiří Maryška, Roman Vošický, Hana Pustinová, Michaela Pršalová, Petr Pršala a Petr Pršala mladší. Plnou moc pro hlasování předali Martin Vacek a Ilona Vacková na Romana Vošického a Tomáš Kapic na Františka Čecha.

Program:

  • Odstoupení a volba předsedy, místopředsedy a hospodáře sdružení
  • Web kamera
  • Článek "Občane, braň se. II", stížnost na PČR a MÚ Humpolec
  • Reklamní kampaně POTENZA.
  • Publikování v "Humpoleckém inzertu".
  • Knižní soutěž - pořádá Karel Kratochvíl.
  • Trika, stav a objednávka
  • Muzeum Sukna.
  • Návrhy, připomínky, novinky ..


Odstoupení a volba předsedy, místopředsedy a hospodáře sdružení

Valná hromada vzala na vědomí informaci o odstoupení Tomáše Kapice z funkce předsedy, na uvolněnou funkci byl zvolen František Čech počtem hlasů 12 pro 1 zdržel a 0 proti. Do funkce místopředsedy byl zvolen Karel Kratochvíl: 12 hlasů pro, 0 proti a 1 se zdržel. Do funkce hospodáře sdružení byl zvolen Roman Vošický: 12 pro 0 proti, 1 se zdržel. Dalším bodem bylo hlasování o návrhu vyloučit ze sdružení Tomáše Kapice - návrh byl zamítnut počtem 12 hlasů proti, 1 pro a 0 se zdržel.

Web kamera

Na 2. valné hromadě padl návrh na zřízení a provozování web kamery. V záměru budeme pokračovat, jako ideální varianta se jeví umístění kamery na budově MU na Horním náměstí. Roman Vošický kontaktuje MěKIS s návrhem na vzájemnou podporu při pořízení a připojení kamery a případném přebírání kamery do stránek MU a MěKIs. Jiří Maryška bude kontaktovat starostu se žádostí o přímou podporu projektu.

Článek "Občane, braň se. II", stížnost na PČR a MÚ Humpolec

Článek "Občane, braň se. II" nepřímo navazující na text pana Fialy v Radničních listech, jsme se rozhodli podat s doplňujícím textem coby formu petice Městskému úřadu a Krajskému velitelství PČR v Č. Budějovicích. Zároveň zdůraznit uveřejnění v Humpoleckém inzertu. Doplňující text slíbil dodat Roman Ludvík.

Reklamní kampaně POTENZA.

Na základě vyhodnocení finančního přínosu ze zařazení humpolak.cz do reklamních kampaní systému Potenza jsme se dohodli na ukončení spolupráce. Roman Vošický vyřadí zobrazovaně bannery a František Čech ukončí spolupráci formálně vypovězením smlouvy. Nadále zůstává možnost zdarma zveřejňované reklamy pro všechny a zařazování reklamních bannerů z výměnných systémů.

Publikování v "Humpoleckém inzertu".

Spolupráce vyhodnocena jako přínosná, Roman Ludvík upozornil na přerušení komunikace s p. Horkým s tím, že si články pro zveřejnení sbírá přímo ze stránek Humpoláka. Členové redakce byli seznámeni s principem označování autorských článků.

Knižní soutěž

Karel Kratochvíl informoval o posunutí zahájení čtenářské soutěže na leden 2006. S Romanem Ludvíkem navrhnou a zrealizují informační letáčky. Ceny, zadání a pravidla zajistí Karel Kratochvíl. Soutěžní příspěvky zaslané na adresu redakce bude archivovat a předání porotě zajistí František Čech.

Trika, stav a objednávka

Petr Pršala dodal vzorová trika, na základě individuálních objednávek zajistí výrobu, pro knižní soutěž pořídíme 3ks jako dodatečné ceny pro vítěze.

Muzeum Sukna.

Na připravovanou virtuální galerii sukna jsme odsouhlasili nákup domény sukno.cz a její následné přidružení k humpolak.cz. Vlastní galerie bude provozována na adrese sukno.humpolak.cz. Instalaci a provoz zajistí Roman Vošický. František Čech zajistí odkoupení domény sukno.cz.

Další

Na návrh Romana Ludvíka připravíme na konec roku pro čtenáře Humpoláka ke stažení spořič obrazovky pro Windows. Jako motiv se pokusíme získat fotografie "starého" Humpolce od pana Maršíka, paní Stehnové a pana Staňka.
Informaci o spořiči, Vánoční přání a poděkování za přízeň rozešleme jako Newsletter II.
Zástupce Cipíska, paní Zachová poprosila o vysvětlení publikace textů a fotografií na Humpolákovi - zajistí František Čech.
Jako odezva na Newsletter I přišly tři povídky od paní Junkové, publikaci na stránkách Humpoláka zajistí František Čech.
Roman Vošický zajistí přání k Vánocům a Novému roku do úvodní stránky Humpoláka.

Copyright © Humpolák
Všechna práva vyhrazena.

Publikováno: 05.12. 2005 (3471 čtenářů)

[ Zpět ]
Všechny obchodní známky, názvy a články patří jejich právoplatným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz.

(c) 1999 - 2008 Občanské sdružení Humpolák


Powered by Copyright © UNITED-NUKE - upravil a implementoval AXL Systems
Všechna práva vyhrazena.

Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.081 sekund

Tvoje Účetní     Petra Plast     Knihkupectví Jana Zábrany      Maryška Elektrocentrum