Založit účet
 
Menu
· Domů
· Ankety
· Archív článků
· Časté otázky
· Doporučte nás
· Galerie Sukna
· Hledat
· Humpolec Info
· Humpolec na UTube
· Kalendář
· Mapa Humpolce
· Odkazy
· Osobní zprávy
· Seznam členů
· Soubory
· Soutěže!!!
· Témata
· Top 10
· Váš účet

Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Kalendář akcí
duben 2019
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30  

Divadlo
Kino
Koncerty
Městský úřad
Ostatní
Přednášky
Setkání
Slavnosti
Sport
Výstavy

O redakci
Server Humpolák je vydáván občanským sdružením Humpolák.

Kontaktovat redakci můžete přes e-mail na adrese redakce@humpolak.cz.

Adresa redakce:
sdružení Humpolák
Lnářská 113
396 01 Humpolec

Bankovní spojení:
eBanka
č.ú.: 1393129001/2400

Třídení odpadů v kraji Vysočina

Humpolec přivítá největší evropská esa 
SportFantastickou konkurenci očekávají humpolečtí pořadatelé na úvodním podniku autokrosového republikového a zónového šampionátu. Mezi více než stopadesáti přihlášenými totiž figurují mimo jiné úřadující evropští šampióni nejobsazenějších a nejprestižnějších divizí – již osminásobný mistr SuperBuggy Bernd Stubbe a jeden z největších motoristických talentů a vítěz Buggy1600 Petr Nikodém

Autokrosová sezóna klepe na dveře. Již 21. – 22. dubna přivítá humpolecká SLAVIA Pojišťovna Arena závodníky, aby se utkali o letošní první body v MMČR a Zóně Střední Evropy. Momentálně již dorazilo více než stopadesát přihlášek od jezdců z devíti evropských zemí a diváci se tak mohou těšit na fantastickou podívanou a strhující souboje. Vždyť rozjet se před evropským šampionátem plánuje dokonce nejúspěšnější autokrosař všech dob Bernd Stubbe. „Stále mám hodně práce na autě. Na novou sezónu se každopádně moc těším a doufám, že budu dost rychlý. Natěšen jsem i na humpolecký závod. Ten bude naším dalším a doufám, že pěkným testem,“ potvrzuje svoji účast již osminásobný mistr Starého kontinentu královské divize Super Buggy, jenž loni zvítězil i na Setkání mistrů právě ve SLAVIA Pojišťovna Areně.

 

Chybět nehodlá ani loňský evropský a republikový šampión Buggy1600 Petr Nikodém. „Samozřejmě se těším, i když momentálně mám myšlenky trochu jinde. Právě totiž maturuji na mladoboleslavské Střední průmyslové škole. Tento týden nicméně pojedeme testovat bugynu a těšíme se na parádní závody, které počet přihlášených slibuje. Perfektní je nárůst počtu RacerBuggy. Je vidět, že práce a snaha Klubu mládeže v AČR přináší své ovoce. Osobně se na zápolení nadějí našeho sportu moc rád podívám,“ těší se jezdec, jenž opět plánuje účast v obou mistrovstvích.

 

Samotný závod začne v sobotu v 9:45 úvodními měřenými tréninky. „Druhé měřáky budou následovat v půl jedné. V 15:15 jsou naplánovány první rozjížďky všech kategorií. Jezdci divizí RacerBuggy a Kartcrossu spolu změří síly znovu úderem šesté. Ti ostatní si v neděli přivstanou – začíná se totiž už v osm ráno. Závěrečné rundy se uskuteční v 9:45 a celý program vyvrcholí v půl jedné semifinálovými a finálovými jízdami,“ doplňuje základní časové informace předseda pořádajícího AMK Zálesí Josef Špaček.

 Seznam přihlášených jezdců k 11.4.2018 

Vlastimil Resl

Publikováno: Pátek, 13.04. 2018 - 12:18:42 Od: xx22
 
Související odkazy
· Více o tématu Sport
· Další články od autora xx22


Nejčtenější článek na téma Sport:
U sítě vede Maria Šarapovová


Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné


Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek


"Humpolec přivítá největší evropská esa" | Přihlásit/Registrovat | 6 komentářů | Vyhledávání v diskusi
Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz

Re: Humpolec přivítá největší evropská esa (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Pátek, 13.04. 2018 - 20:09:56
Je úžasné, že se v našem městě pořadatelům z AMK podařilo udržet takto kvalitní a prestižní závod. Jarda Vošický toto vše vykopal ze země navzdory komunistům a díky za to, že současní členové v tom tak úspěšně pokračují. Už se těším na příští víkend. Doufám, že i počasí bude přívětivé.


[ Odpovědět ]
Re: Humpolec přivítá největší evropská esa (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Pondělí, 16.04. 2018 - 17:25:13
 
Jardovi Vošickému by město mělo udělit nějaké ocenění, za to že tu tradici založil a cca 30 let udržoval a stále zvedal laťku, aby jeho následníci mohli pokračovat v započatém díle. A souhlasím s tím, že i současní členové a vedení klubu si zaslouží pochvalu za to, že i v tak malém městě máme takto prestižní a kvalitní závody. Díky P.


[ Odpovědět ]
Re: Humpolec přivítá největší evropská esa (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Úterý, 17.04. 2018 - 07:48:52
 
Pristi rok zacne kategorie elektromobilu.


[ Odpovědět ]
Re: Humpolec přivítá největší evropská esa (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Úterý, 17.04. 2018 - 12:31:39
 
naprostý souhlas!!!


[ Odpovědět ]

Re: Humpolec přivítá největší evropská esa (Hodnocení: 1)
Od: misa (sk4000@quick.cz) - Úterý, 17.04. 2018 - 18:35:14
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Děkuji těm, co si vzpomněli na Jardu Vošického - tátu to fakt potěšilo.


[ Odpovědět ]

Re: Humpolec přivítá největší evropská esa (Hodnocení: 0)
Od: Anonymní - Čtvrtek, 06.12. 2018 - 09:16:40
Friday, McKenzie would likely pull off something he performed well in graduation dresses [www.formaldressesonsalecheap.com] direction of for years before he indicators considering tn. It will probably be, short wedding dress [www.weddingdressescheaponsale.com] While he named it big butter jesus prom dresses [www.formaldressesonsalecheap.com] started phone flower girl dresses [www.weddingdressescheaponsale.com] occupation long sleeve wedding dress [www.promdressesonsalecheap.com] employment meet flower girl dresses [www.weddingdressescheaponsale.com] with the periods Free limelight on cheap wedding dress [www.formaldressesonsalecheap.com] Friday, A finale lace wedding dress [www.weddingdressescheaponsale.com] coming from all their particular function. Justifiably, Our 6 foot 3, 354 pounder against so. cal. is without a doubt looking forward beach wedding dress [www.weddingdressescheaponsale.com] to it,

One specialists ended up being employing a white fully sleeved petite dresses [www.promdressesonsalecheap.com] tank top on a maxi dresses [www.weddingdressescheaponsale.com] caucasian armband, Dark colored beach wedding dress [www.weddingdressescheaponsale.com] jeans and possibly a black colored bandanna round purple wedding dress [www.promdressesonsalecheap.com] his receive. A person's second myarticlenetwork plus size dresses [www.plussizedressesonsalecheap.com] ended up pink wedding dress [www.weddingdressescheaponsale.com] using a greyish Nike hoodie while night skirts. Typically all these third guy blue wedding dress [www.plussizedressesonsalecheap.com] held from a Přečíst zbytek komentáře...


[ Odpovědět ]
Všechny obchodní známky, názvy a články patří jejich právoplatným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz.

(c) 1999 - 2008 Občanské sdružení Humpolák


Powered by Copyright © UNITED-NUKE - upravil a implementoval AXL Systems
Všechna práva vyhrazena.

Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.355 sekund

Tvoje Účetní     Petra Plast     Knihkupectví Jana Zábrany      Maryška Elektrocentrum