Založit účet
 
Menu
· Domů
· Ankety
· Archív článků
· Časté otázky
· Doporučte nás
· Galerie Sukna
· Hledat
· Humpolec Info
· Humpolec na UTube
· Kalendář
· Mapa Humpolce
· Odkazy
· Osobní zprávy
· Seznam členů
· Soubory
· Soutěže!!!
· Témata
· Top 10
· Váš účet

Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Kalendář akcí
srpen 2019
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Divadlo
Kino
Koncerty
Městský úřad
Ostatní
Přednášky
Setkání
Slavnosti
Sport
Výstavy

O redakci
Server Humpolák je vydáván občanským sdružením Humpolák.

Kontaktovat redakci můžete přes e-mail na adrese redakce@humpolak.cz.

Adresa redakce:
sdružení Humpolák
Lnářská 113
396 01 Humpolec

Bankovní spojení:
eBanka
č.ú.: 1393129001/2400

Český rozhlas Region

Komentář k anketě

[Chybí předmět]


Paní Dvořáková, můžete nastínit, jak si představujete, že by město mělo v objektu AN podnikat ? Co by tam jako mělo vzniknout ? Další vietnamská tržnice ? Herna non-stop ? Nebo jak teď asi bude moderní - casino ? Protože mne nic jiného nenapadá, co by mělo potenciál tam aspoň pár let vydržet.

Máte představu, kolik by stály výkup a oprava této budovy ? A kolik stojí její provoz za rok ? Myslím, že město má před sebou mnoho jiných, smysluplnějších úkolů.

Na jisté situace se u nás hojně používá rčení: "Představujete si to jako Hurvínek válku". A to se hodí přesně i na názor, že si město má nasmlouvat jiného dopravce. Typický názor někoho, kdo o tom nic neví. Takže na toto raději hned zapomeňte !

A pokud to dopadne, jak se zatím rýsuje, a jak si velká část veřejnosti přeje - pozemek se neprodá, a město nakonec nezmění územní plán, čímž neumožní výstavbu nového obchodního centra, tak je asi nejreálnější vývoj této kauzy ten, že to buď totálně zchátrá, "šikulové" rozkradou, co se rozkrást dá, a na zpustlé ploše se bude prohánět vítr a naše děti a jejich děti, a nebo v tom "lepším" případě tam bude parkovat snad až 90 kamiónů. To by nikomu nevadilo ??? K tomu si připočtěte "invazi" jistých pracovnic, které k takovýmto parkovištím neodmyslitelně patří, a následně pak i další patologické jevy.

ICOM je prostě 100% rozhodnut AN přesunout a postavit nové - menší, odpovídající situaci v dopravě. Z ekonomického hlediska se tomu nemůžete divit. Humpolec není Praha, nebo třeba Tábor, aby se ty obrovské prostory smysluplně využily. K tomu technický stav budovy, a její letité, staré vybavení a zařízení.

Sentiment musí stranou. A veřejnost by si měla všímat i jiných dalších akcí, které se "v tichosti" po městě připravují. Stále marně čekám na nějakou diskuzi k problematice parku Stromovka. To tu máme tolik parků a zeleně, že si můžeme dovolit tento park z větší části zlikvidovat, a zastavět ho ? Nešlo by těch pár desítek bytů postavit někde jinde ? A potřebujeme další prodejny a provozovny v této oblasti ? Vyhledejte si k tomuto materiály.

Vaše jméno: Anonymní

Předmět:Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Všechny obchodní známky, názvy a články patří jejich právoplatným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz.

(c) 1999 - 2008 Občanské sdružení Humpolák


Powered by Copyright © UNITED-NUKE - upravil a implementoval AXL Systems
Všechna práva vyhrazena.

Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.076 sekund

Tvoje Účetní     Petra Plast     Knihkupectví Jana Zábrany      Maryška Elektrocentrum