Založit účet
 
Menu
· Domů
· Ankety
· Archív článků
· Časté otázky
· Doporučte nás
· Galerie Sukna
· Hledat
· Humpolec Info
· Humpolec na UTube
· Kalendář
· Mapa Humpolce
· Odkazy
· Osobní zprávy
· Seznam členů
· Soubory
· Soutěže!!!
· Témata
· Top 10
· Váš účet

Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Kalendář akcí
září 2018
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Divadlo
Kino
Koncerty
Městský úřad
Ostatní
Přednášky
Setkání
Slavnosti
Sport
Výstavy

O redakci
Server Humpolák je vydáván občanským sdružením Humpolák.

Kontaktovat redakci můžete přes e-mail na adrese redakce@humpolak.cz.

Adresa redakce:
sdružení Humpolák
Lnářská 113
396 01 Humpolec

Bankovní spojení:
eBanka
č.ú.: 1393129001/2400

Český rozhlas Region

Komentář k anketě

[Chybí předmět]


Tak ve směru na Prahu jich jezdí nesrovnatelně více, o tom žádná. A v jiných směrech zase naopak méně, nebo úplně zmizely. A v regionální dopravě je to spíše úbytek - hlavně tím, že o víkendech a svátcích tu nehne ani kolo, až na pár výjimek, a teď tu novou linku do PE.

Čili další vize:
1. ICOM si nové AN postaví tak jako tak, a stáhne si tam pochopitelně VŠECHNY své spoje, a nikdo neví, které další (určitě se nějaké najdou). Už dnes jich na AN zajíždí řada.
2. Město za velké peníze opraví stávající AN, a bude provozovat "městský autobusák". Kdo tam bude zajíždět ? Z těch významných dopravců jen TREDOS a JH BUS, a snad i ČAD Blansko a PSOTA. Protože na H-F TOUR a A-Z Bus bych nesázel. A ti zbylí dopravci - projděte si podrobně jízdní řády, to je 1, 2 spoje týdně, to se po městě snad ani nepozná, že nějaký autobus jezdí.

Takže to vidím tak, že na "městském autobusáku", kde je dnes snad 16 nástupišť, se za den vystřídá 20 (?) - 30 (?) většinou dálkařů. Zdá se vám to rozumné ? A hlavně ekonomicky zdůvodnitelné ? Mně ne. Bohužel taková je realita.

I já vzpomínám na fungující bufet, a na tehdy opravdu dost dálkových spojů, které si v Humpolci odbývaly bezpečnostní přestávku. Tehdy měl tak velký autobusák snad smysl, dnes rozhodně NE.

A propos - zastávky po městě byly i tenkrát, jenže sloužily VÝHRADNĚ pro regionální dopravu. A některé byly jinde - třeba "U Pipků".

Nechci být prorokem, ale s názorem "tam soustředit veškerou dopravu" asi těžko uspějete. Ve městě, kde není žádná funkční MHD, je existence dalších nástupních/výstupních zastávek nutností.

Vaše jméno: Anonymní

Předmět:Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Všechny obchodní známky, názvy a články patří jejich právoplatným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz.

(c) 1999 - 2008 Občanské sdružení Humpolák


Powered by Copyright © UNITED-NUKE - upravil a implementoval AXL Systems
Všechna práva vyhrazena.

Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.161 sekund

Tvoje Účetní     Petra Plast     Knihkupectví Jana Zábrany      Maryška Elektrocentrum