Založit účet
 
Menu
· Domů
· Ankety
· Archív článků
· Časté otázky
· Doporučte nás
· Galerie Sukna
· Hledat
· Humpolec Info
· Humpolec na UTube
· Kalendář
· Mapa Humpolce
· Odkazy
· Osobní zprávy
· Seznam členů
· Soubory
· Soutěže!!!
· Témata
· Top 10
· Váš účet

Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Kalendář akcí
červenec 2018
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Divadlo
Kino
Koncerty
Městský úřad
Ostatní
Přednášky
Setkání
Slavnosti
Sport
Výstavy

O redakci
Server Humpolák je vydáván občanským sdružením Humpolák.

Kontaktovat redakci můžete přes e-mail na adrese redakce@humpolak.cz.

Adresa redakce:
sdružení Humpolák
Lnářská 113
396 01 Humpolec

Bankovní spojení:
eBanka
č.ú.: 1393129001/2400

Informační televize pro Vysočinu

Komentář k anketě

[Chybí předmět]


Anž tu chci nějak chytrači nebo vnucocovat své názory..tak zde postoupím názor jistého Lukáše Kovandy (ekonom a publicista)s kterým se plně ztotožňuji:

"Ani jeden ze stávajících kandidátů není takový, abych si o něm řekl, že na Hrad prostě patří. U pana Zemana obdivuji jeho rétorické schopnosti a sem tam opravdu státnické vystupování, ale na druhou stranu mi vadí jeho až příliš přepálené bonmoty (viz slovenské pivo a protézy) a jeho celkový světonázor, zejména co se týká Evropské unie. Naopak bych jej nepeskoval za kratinké členství v KSČ koncem šedesátých let  svým textem o přestavbě v Technickém magazínu o dvacet let později prokázal víc antikomunistické kuráže než mnozí dnešní komunistobijci& včetně pana Fischera. U něj prostě jeho členství v KSČ přenést přes srdce neumím. Podle mého názoru pan Fischer nijak neoslnil ani coby úřednický premiér. Má-li toto být jeho kvalifikace na prezidenta, pak jsem jiného názoru. Zatímco pan Fischer kandiduje díky úřednickému premiérování, pan Dienstbier díky svému proslulému otci  a známému jménu. I to je na prezidenta málo. Uvědomme si, že ještě relativně nedávno, řekněme v roce 2008, oba pány v Česku téměř nikdo neznal. Pan Schwarzenberg byl zřejmě dobrým hradním kancléřem, má způsoby, osobitost i vystupování, ale už by se měl  při vší úctě  spíš věnovat vnoučatům či choti než vysoké politice. Je to věc názoru, uznávám, ale osmdesát let (tolik mu bude za pět let, kdy by ještě stále byl ve funkci prezidenta) je na prezidentování podle mého soudu věk až příliš vysoký. Pan Sobotka& marně si vybavuji jakýkoli jeho jasný názor. Jediný názor, jenž mi vytane na mysli, je jeho měkké ano euroústavě. Je to ale vůbec názor? Dámy Bobošíková, Roithová, Fischerová postrádají byť jen špetku toho, co označuji za faktor P  P jako prezident  a v tak významném úřadě si je prostě nedokážu představit. To samé platí o panu Franzovi."


Vaše jméno: Anonymní

Předmět:Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Všechny obchodní známky, názvy a články patří jejich právoplatným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz.

(c) 1999 - 2008 Občanské sdružení Humpolák


Powered by Copyright © UNITED-NUKE - upravil a implementoval AXL Systems
Všechna práva vyhrazena.

Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.084 sekund

Tvoje Účetní     Petra Plast     Knihkupectví Jana Zábrany      Maryška Elektrocentrum