Založit účet
 
Menu
· Domů
· Ankety
· Archív článků
· Časté otázky
· Doporučte nás
· Galerie Sukna
· Hledat
· Humpolec Info
· Humpolec na UTube
· Kalendář
· Mapa Humpolce
· Odkazy
· Osobní zprávy
· Seznam členů
· Soubory
· Soutěže!!!
· Témata
· Top 10
· Váš účet

Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Kalendář akcí
červenec 2018
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Divadlo
Kino
Koncerty
Městský úřad
Ostatní
Přednášky
Setkání
Slavnosti
Sport
Výstavy

O redakci
Server Humpolák je vydáván občanským sdružením Humpolák.

Kontaktovat redakci můžete přes e-mail na adrese redakce@humpolak.cz.

Adresa redakce:
sdružení Humpolák
Lnářská 113
396 01 Humpolec

Bankovní spojení:
eBanka
č.ú.: 1393129001/2400

Český rozhlas Region

Komentář k anketě

[Chybí předmět]


No tak jednoznačně já to nevidím. Výsledky posledních voleb v roce 2006 v obci Humpolec byly následující: SNK 2 mandáty,KSČM 4 mandáty, ODS 8, ČSSD 4, KDU 3 mandáty - celkem oněch 21 mandátů. Suma voliču je v podtstatě stejná. Hlasy pro "nové" politické strany (TOP a v Humpolci i VV) ubydou některým "zavedeným" stranám - KSČM to určitě nebude možná něco málo ČSSD, KDU v Humpolci asi také ne a SNK netuším. Bohužel vychází mi z toho oslabení ODS, což potvrzuje staré známé "když se dva perou třetí se směje". Komunální volby nejsou parlamentní, je to více o lidech než o celkové náladě ve společnosti a obava, že "třetí se bude radovat" je, myslím ii, na místě. A už vůbec si nejsem jist tím starostou mimo ODS. Tady na fóru byla hozena rukavice, kterou zvedla pouze KDU a uveřejnila svůj volebni program. Kde jsou ostatní, zejména Ti noví kandidáti na starostu nebo minimálně mistostarosty? Kde tyto "nové" strany prezentují svoje volební programy? Kde představují svoje kanditáty zaštiťující volební programy? Je cca 10 dní do voleb a já nevím nic. Samozřejmě Humpolák není stredobodom dění, ale Já jsem volič a Oni potřebují můj hlas a ne naopak a Humpolák je jedna z možných a docela dobrých platforem pro prezentaci. Nevím nic, jak je mám volit? Co je to za lidi, kde se vzali, jaká je jejich minulost, kde působili a hlavně jak byli úspěšní, jakou prospěšnou práci pro společnost vykonali nebo konají ... jestli chtějí můj hlas měli by se mi představit! To mi zatím chybí. Mám z toho pocit, že doufají, že se svezou na popularitě z parlamentních voleb a budou zvoleni. Znovu opakuji, komunálky jsou o lidech a já doufám,, že zdravý rozum zvitězí. Jsem lehce konzervativní volič.

Vaše jméno: Anonymní

Předmět:Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Všechny obchodní známky, názvy a články patří jejich právoplatným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz.

(c) 1999 - 2008 Občanské sdružení Humpolák


Powered by Copyright © UNITED-NUKE - upravil a implementoval AXL Systems
Všechna práva vyhrazena.

Čas potřebný ke zpracování stránky: 3.455 sekund

Tvoje Účetní     Petra Plast     Knihkupectví Jana Zábrany      Maryška Elektrocentrum