Založit účet
 
Menu
· Domů
· Ankety
· Archív článků
· Časté otázky
· Doporučte nás
· Galerie Sukna
· Hledat
· Humpolec Info
· Humpolec na UTube
· Kalendář
· Mapa Humpolce
· Odkazy
· Osobní zprávy
· Seznam členů
· Soubory
· Soutěže!!!
· Témata
· Top 10
· Váš účet

Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Kalendář akcí
září 2018
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Divadlo
Kino
Koncerty
Městský úřad
Ostatní
Přednášky
Setkání
Slavnosti
Sport
Výstavy

O redakci
Server Humpolák je vydáván občanským sdružením Humpolák.

Kontaktovat redakci můžete přes e-mail na adrese redakce@humpolak.cz.

Adresa redakce:
sdružení Humpolák
Lnářská 113
396 01 Humpolec

Bankovní spojení:
eBanka
č.ú.: 1393129001/2400


Komentář k anketě

[Chybí předmět]


JSem dost zaměstnaný člověk a nemám mnoho času, ale cítím potřebu se k věcem veřejným, samozřejmě ne k té nové politické straně VV (nebo spíše investigativní agenturně bezpečnostní straně - konečně mám pocit bezpečí a jistoty ...), ale skutečně k věcem veřejným se alespoň minimálně vyjádřit, třeba takto pozdě v noci. Podle toho, jaké koně mají hoši z TOP 09 na čele kandidátky si vůbec nemyslím, že TOP 09 dobře ví kdo bude moci starostu dělat. Neví! A vůbec proč by pravicový starosta musel být nutně z TOP 09? Ať jsou v zastupitelstvu a něco předvedou, nechť 4 roky pracují pro obec, prosazuji svůj volební program (pokud nějaký mají) a hájí zájmy všech občanů města a zejména svých voličů a pak se ukáže kvalita kandidátů a celé TOP na komunální úrovni. Jakou změnu voliči očekávají od TOP 09 - když paradoxně je to samý dinosaurus. Největší je samozřejmě pan Kalousek - podívejte se např na http://neviditelnypes.lidovky.cz/politika-kdo-nam-zdrazil-elektrinu-due-/p_politika.asp?c=A101003_121803_p_politika_wag jak ultrapravicový politik hlasuje pro blaho nás všech. Pan kníže, samozřejmě obrovská evropská autorita, ale za koho byl v minulé vládě? Za stranu, která ve spolupráci s ČSSD a KSČM uprostřed předsednictví ... však všichni víme, škoda mluvit. Jsme za blbce nebo udělali z nás blbce a mě to docela vadí. Ptám se, jakou změnu mohou tito lidé, potažmo lidé, kteří se na komunální úrovní právě ve většině případů snaží naskočit do rozjeté lokálky, přinést?

Vaše jméno: Anonymní

Předmět:Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Všechny obchodní známky, názvy a články patří jejich právoplatným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz.

(c) 1999 - 2008 Občanské sdružení Humpolák


Powered by Copyright © UNITED-NUKE - upravil a implementoval AXL Systems
Všechna práva vyhrazena.

Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.159 sekund

Tvoje Účetní     Petra Plast     Knihkupectví Jana Zábrany      Maryška Elektrocentrum