Založit účet
 
Menu
· Domů
· Ankety
· Archív článků
· Časté otázky
· Doporučte nás
· Galerie Sukna
· Hledat
· Humpolec Info
· Humpolec na UTube
· Kalendář
· Mapa Humpolce
· Odkazy
· Osobní zprávy
· Seznam členů
· Soubory
· Soutěže!!!
· Témata
· Top 10
· Váš účet

Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Kalendář akcí
srpen 2018
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Divadlo
Kino
Koncerty
Městský úřad
Ostatní
Přednášky
Setkání
Slavnosti
Sport
Výstavy

O redakci
Server Humpolák je vydáván občanským sdružením Humpolák.

Kontaktovat redakci můžete přes e-mail na adrese redakce@humpolak.cz.

Adresa redakce:
sdružení Humpolák
Lnářská 113
396 01 Humpolec

Bankovní spojení:
eBanka
č.ú.: 1393129001/2400

Regionální velká výměna zkušeností

Komentář k anketě

[Chybí předmět]


Anketa je divná a nedůvěryhodná. OD samého počátkuje je podezřelá permanentní plichta ODS:TOP. NEchci nikomu stranit, ale z průběhu ankety trochu cítím pokus o manipulaci a když o tom přemýšlím,tak tím kdo se pokouší manipulovat je podle mne TOP. Anketní výsledky ostatních stran zhruba odpovídaji jejich dřívějším volebním výsledkům. Pořadí stran v květnových parlamentní volbách pro územní celek Humpolec bylo 1. ČSSD, 2.ODS, 3.KSČM, 4.TOP, 5.VV, ... - jak nakonec volby dopadly je asi zásluha pana Paroubka, který štval hodně lidí, zejména mladých. Ale to se teď na podzim pravděpodobně nezopakuje. Tak proto mi ta permanentní remíza nesedí. Také nechápu očekávání některých od TOP, vždyť je to stejně profláknutá skupina jako ODS, KDU, ČSSD a ostatní, stále ti stejní. Jaký je rozdíl mezi Topolánkovci a Kalouskovci. Mimořádně schopný Kalousek se jako lidovecký poslanec aktivně podílel na rozpočtových schodcích, všichni víme jaké byly volební programy jeho rodné KDU ČSL, a dnes naopak zase aktivně "škrtá". Samozřejmě tam, kde je to nejjednodušší a tam,kde peníze mizí v díře nehrábne. Mimochodem je jeden z těch kdo hlasoval pro nemravnou podporu FV (Ráj na Zemi, ale pouze pro někoho -to se komunistům nepodařilo a měli na to 50 let) a dnes bez uzardění vymýšlí geniální opatření k tomu, aby se elektřina zdražila pouze do 10% ... proč? proč se vůbec má zdražovat? nechápu a zase se mi chce zvracet. Na humpolecké komunální úrovni neočekávám nic od stran, ale od jednotlivých kandidátů podle toho co jsou za lidi, co jsou ochotni obětovat a pracovat pro obec a své voliče, nepolitikařit, jednat čestně, naslouchat,... a je mi celkem jedno za jakou stranu kandidují. Takových v TOP bohužel moc nevidím. Tam spíše cítím touhu po korýtkách. Avšak být pouhým členem zastupitelstva města Humpolce žádné koryto není ... tak uvidíme jak dopadnou volby a nasledné vyjednávání a jak se někteří kandidáti zachovají pokud se jejich očekávání nesplní

Vaše jméno: Anonymní

Předmět:Komentář:

Povolené HTML značky:
<b> <i> <strike> <div> <u> <a> <em> <br> <strong> <blockquote> <tt> <li> <ol> <ul>

Všechny obchodní známky, názvy a články patří jejich právoplatným vlastníkům, komentáře patří jejich odesílatelům. Komentáře jsou moderovány, pravidla jsou uvedena v záhlaví formuláře pro odeslání. Upozornění na závadný obsah zasílejte na adresu redakce@humpolak.cz.

(c) 1999 - 2008 Občanské sdružení Humpolák


Powered by Copyright © UNITED-NUKE - upravil a implementoval AXL Systems
Všechna práva vyhrazena.

Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.072 sekund

Tvoje Účetní     Petra Plast     Knihkupectví Jana Zábrany      Maryška Elektrocentrum