Warning: sprintf(): Too few arguments in /DISK2/WWW/humpolak.cz/www/wp-content/themes/default-mag/assets/libraries/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

Prodej domu 214 m² s pozemkem 394 m²

5

Řadový rodinný dům v klidné lokalitě města Humpolec.

Hledáte rodinný dům v klidné lokalitě? Dům, který Vám nabídne dostatek prostoru pro rodinu? Mám pro Vás nabídku řadového rodinného domu na pozemku o celkové výměře 394m2 v ulici Svépomocná v okrajové části města Humpolec, okres Pelhřimov.
Dům, který byl kolaudován v roce 2008 svým uspořádáním nabízí dostatek prostoru pro rodinu. Dispoziční členění domu:
1. PP: dvougaráž, 2x dílna, 2x sklad, prádelna, technická místnost, schody do patra
1. NP: zádveří, chodba, prostorný obývací pokoj se vstupem na lodžii, prostorná kuchyň vybavená spotřebiči značky Fagor, spíž, komora, WC, z chodby vede schodiště do 1. PP a 2. NP.
2. NP: chodba, pracovna, ložnice a jeden dětský pokoj mají vstup na lodžii, druhý dětský pokoj, prostorná koupelna s vanou a sprchovým koutem, WC
Dům je vytápěn plynovým kotlem značky Valiant s rozvodem do deskových radiátorů. Centrální ovládání kotle je umístěno v obývacím pokoji. V koupelně je instalován topný žebřík a podlahové topení.
Plynový kotel a boiler o velikosti 120l je umístěn v 1. PP v technické místnosti. Dům má komín do kterého jsou připojeny kachlová kamna v obývacím pokoji a zároveň je možnost instalace kotle na tuhá paliva. Dům je napojen na městský vodovod a kanalizaci. V domě je zabudovaný zabezpečovací systém a požární hlásiče.
Za domem se nachází zahrada, která je přístupná z mezipatra mezi 1. NP a 1. PP. Na zahradě je pergola s krbem a posezením. Útulnost zahrady dokreslují okrasné keře a dřeviny. Ze zahrady je branka přímo na louku. Můžete tedy vyjít ven a vyrazit hned na procházku se psem.
Před domem se nachází předzahrádka osázená keři, které každé roční období postupně kvetou.
Ulice Svépomocná je mimo hlavní silniční tah. Děti si tak nerušeně můžou hrát na ulici nebo pořádat závody na kolech. Pár metrů od domu je příjemná trasa pro procházku. Do 15 minut chůze jste u marketu Billa a kousek dále u Havlíčkova náměstí kde jsou obchůdky, cukrárna, dobré restaurace a pošta. Mateřská školka je od domu do 10 minut chůze a základní škola do 20 minut.
Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat. Ráda vás pozvu na osobní prohlídku domu a sdělím veškeré informace.

Celý inzerát zde: https://reality.idnes.cz/detail/prodej/dum/humpolec-svepomocna/6053a5bbc331a66b9f354673/

Axl

5 thoughts on “Prodej domu 214 m² s pozemkem 394 m²

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

"Ať tě to ani nenapadne." Z pobláznění koupili kontejner, předělávají ho na útulnu

Út Bře 23 , 2021
Ne, neboj, to stavět nebudeme, uklidňoval svou přítelkyni Jiří Rokoský poté, co se nadchl seriálem o tiny housech: „Jednoho dne jsem se ale probudil a věděl, že to musíme udělat.“ A tak už při první vlně pandemie hledal vyřazený kontejner a po večerech studoval, jak ho svépomocí předělat. Přestože má […]
"Ať tě to ani nenapadne." Z pobláznění koupili kontejner, předělávají ho na útulnu

Témata