Warning: sprintf(): Too few arguments in /DISK2/WWW/humpolak.cz/www/wp-content/themes/default-mag/assets/libraries/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

Prodej stavebního pozemku 1 235 m²

3

Hledáte stavební pozemek na Vysočině v blízkosti Humpolce? Mám pro Vás tuto nabídku: Ve výhradním zastoupení majitele nabízím krásný mírně svažitý pozemek v obci Petrovice.

Součástí pozemku je stodola s přípojkou elektřiny a kamenný sklep. Pozemek je vhodný jak na výstavbu rodinného domu, tak pro objekt k rekreaci – třeba chalupy. Okolí obce se přímo nabízí k relaxaci a načerpání nové energie. Vodovod a kanalizace jsou v blízkosti hranice pozemku a musí se vybudovat. Pozemek doporučuji také jako výhodnou investici. Vzhledem k exkluzivním podmínkám u významných finančních institucím Vám doporučíme nejvýhodnější financování pro tuto nemovitost.

Celý inzerát zde: https://reality.idnes.cz/detail/prodej/pozemek/humpolec/5fd9c99ef2a99b3da21bd3d3/

Axl

3 thoughts on “Prodej stavebního pozemku 1 235 m²

  1. Jeden z mala peknych stavebnich pozemku. Tak snad si ho poridi nekdo s citem a uctou k vesnici. Nevkusnych barevnych, tragikomickych „trendy“ obydli jsou vsude plne satelity.

    1. To máte pravdu, dnes se chce každý architekt „vyřádit“ a ukázat, co vlastně umí, a nějaké vesnické hodnoty a cit jsou mu fuk. Hlavně aby měl svou referenční stavbu, se kterou se pochlubí na webu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Zpátky do časů normalizace. Kaufland prodával brambory za 1 korunu

Po Pro 21 , 2020
Tak levné brambory nikdy v novodobé historii nebyly. Řetězce se předhánějí s extrémními nabídkami, aby přilákaly zákazníky k větším nákupům v době, kdy si zrovna nedrží peněženky. Kilogram brambor je k dostání za 5 až 7 korun, ale také skoro zadarmo. Cenu 1,10 nasadil Kaufland v Humpolci. A farmáři zuří.
Zpátky do časů normalizace. Kaufland prodával brambory za 1 korunu

Témata