Warning: sprintf(): Too few arguments in /DISK2/WWW/humpolak.cz/www/wp-content/themes/default-mag/assets/libraries/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

Pronájem skladovacích prostor 126 m²

Nabízíme k nájmu přízemní kancelářské/skladovací prostory, o celkové výměře 126 m2, které jsou součástí uzavřeného střeženého areálu Humpolec-Brunka.

Pronájem skladovacích prostor 126 m²

Humpolec – Brunka, okres Pelhřimov

11 340 Kč/měsíc (90 Kč/m² )

Pronájem kancelářských/skladovacích prostorů 126

Nabízíme k nájmu přízemní kancelářské/skladovací prostory, o celkové výměře 126 m2, které jsou součástí uzavřeného střeženého areálu Humpolec-Brunka. Vlastní sociální zázemí, oddělené kanceláře, viz situační řešení. Možné sjednat individuální úpravy, rekonstrukci celého prostoru na míru, dle požadavků klienta. Areál je vzdálen 3 km od D1 exitu 89 Humpolec. Velikost areálu 31.000 m2 umožňuje flexibilitu prostor a nabízí mnoho možností spolupráce, k dispozici veškerý skladový servis, zdvižný vozík, doprava atd., navíc k dispozici ubytovna, zámečnická a truhlářská dílna.

Celý inzerát zde: https://reality.idnes.cz/detail/pronajem/komercni-nemovitost/humpolec/60eedcf899337c12ee06e2c9/

Pronájem skladovacích prostor 126 m² Humpolec - Brunka, okres Pelhřimov
Pronájem skladovacích prostor 126 m²
Humpolec – Brunka, okres Pelhřimov

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Léto v sousedním kraji: Rock for People Hope s Måneskin, Retrogaming i Nachmelenej pochoďák

Pá Čvc 23 , 2021
Východní Čechy zažívá léto nabité kulturou. Jednou z největších akcí bude už tradičně festival Rock for People, ale na své si přijdou i fanoušci divadla, motosportu či a v našich tipech nezapomínáme ani na dětské publikum, které pobaví třeba Tři veteráni nebo KamzíkFest.

Témata