Ahoj, jsem kapela Ajdontker a od listopadu roku 2010 jsem závislá na koncertech. Skládám se z kytaristy a zpěváka Hrnce, bubeníka Doda a basistky Kejt. Mé jméno pochází z anglického I DON´T CARE. Ale česky to zní více hezky, a dohromady ještě víc, takže – AJDONTKER Post Views: 0
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.