Ač pracuji v IT průmyslu, tak si nemůžu pomoct, ale s touto paní herečkou vcelku souhlasím. Sice ve středoěku bych rozhodně žít nechtěl, ale jinak si myslím že to je dobrá glosa. Mě to docela dost pobavilo.

Témata

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com