Ptačí výstavy v Pelhřimově a Humpolci

Heslem občanského sdružení Zelené srdce je: „Každý může pomáhat“. I ta nejmenší pomoc může pomoci zachránit kousek přírody, ohroženou památku a nebo lidské štěstí. Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat.

V městských knihovnách v Pelhřimově a v Humpolci můžete v srpnu navštívit dvě putovní výstavy, které se věnují ochraně dravých ptáků.  Městská knihovna v Humpolci poskytla prostor výstavě fotografií nazvané Rytíři nebes. „ Prostřednictvím krásných fotografií Josefa Ptáčka a Oldřicha Mikulici doplněných poutavými texty, se můžete seznámit s příběhy ze života dravých ptáků,“ představuje první výstavu Pavel Koubek z pořádajícího sdružení Zelené srdce.

Druhá výstava v Městské knihovně v Pelhřimově je věnována sovám. „Výstava Ohrožené královny noci seznamuje se životem, ohrožením a možnostmi ochrany našich sov,“  vysvětluje Pavel Koubek. Tato výstava také představuje projekt na ochranu sovy pálené na Vysočině, kterému se Pavel Koubek dlouhodobě věnuje.

sokol.jpg

Petr

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Z deníku policie

Pá Srp 6 , 2010
Heslem občanského sdružení Zelené srdce je: „Každý může pomáhat“. I ta nejmenší pomoc může pomoci zachránit kousek přírody, ohroženou památku a nebo lidské štěstí. Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat. V městských knihovnách v Pelhřimově a v Humpolci můžete v srpnu navštívit dvě putovní výstavy, které se věnují ochraně dravých ptáků.  Městská knihovna v Humpolci poskytla […]

Témata