Axl

56 thoughts on “11. zasedání zastupitelstva města, 26.6.2024

 1. Jednotliví obyvatelé, jmenovitě M. Vavadilová, by měli mít omezen čas příspěvků, dotazů a připomínek.
  Její polopravdy, dohady a někdy i vysloveně bláboly mě fakt nebaví!

  1. Vyvadilový vadí přihlášení číslem občanky 😆
   Co jednodušší by chtěla?!
   Asi nevyhrává její návrh…

   1. On ten návrh Vyvadilové je na 2 místě 🙂 Což není špatný výsledek, na to, že je to návrh na místní části….
    Vyvadilové nevadí přihlášení přes OP, ale na ZM bylo řečeno pouze poznatek od občanů…

  2. Každý občan má tolik prostoru, kolik mu jí zastupitelé dají a pokud jsem aktivní občan, kterému není jedno co se v Humpolci a jeho místních částech děje, tak chodím na ZM a pokládám dotazy… Můžete přijít také, pokud máte nějaký dotaz, určitě Vám ho ZM rádi zodpoví….

   1. Jako aktivní občan města super.
    A co jste udělala přímo pro městskou část z pozice předsedkyně OV Rozkoš?
    Tam už dotazy nestačí..

    1. Víte vůbec jak jednotlivé OV fungují a mají pravomoci? Asi ne. Pokud se chcete poučit, máte možnost do OV Rozkoš za dva roky vstoupit a bojovat,co vám síly stačí.

     1. Mám velmi dobrou představu. Po té velké špinavé rošádě v Krasoňově. OV je příležitost pro křiváky a ubožáky jako pan Jirák aka Lipča.

     2. Tady se teda rozjela dneska vlna negace. Kdo za ní asi stojí? Všechno nové je špatné a město a příměstké časti zachranil snad jen Karlík pivovarský? To nám chceš namluvit? Hahaha. Raděj nech plynout okurkovou sezonu. Humpolec bez modrých ptáků a Mikuláška je zachráněn. Howk.

    2. Zkuste se zeptat bývalého i nového vedení co přímo Vyvadilová pro obec udělala… Minimálně si myslím, že byl pod vedením Vyvadilové v obci Rozkoš pozvednut kulturní život.

     1. Nechte paní Vyvadilovou být. Pracovitá a obětavá, ano neni to žádný Einstein, ale to není k její práci potřeba. Berte si příklad z její obětavosti pro obec. Kdyby všichni v Humplu byli tak zapálení pro věci veřejné, tak jsme hodně daleko.

     2. Dobrý den, chtěla bych se vyjádřit k práci paní Vyvadilové. Za jejího funkčního období se mnoho věcí opravilo, vybudovalo a vylepšilo. Její práce je každopádně vidět! Hřiště, přechod pro chodce, zázemí v kapličce, upravenost Rozkoše i akce, které dají spoustu práce a vezmou spoustu času. Já smekám a děkuji celému osadnímu výboru .

  3. Těch, co by měli raději mlčet je víc! Zejména pan místostarosta Hendrych. Jeho řeč nemá hlavu ani patu, otřesná slovní zásoba a k tomu výraz neschopného, nicméně užitečného idiota…hlavně že má vše „navnímané“. Tragéd.

   1. Tož Hendrych neni rozený mluvka, ale mysli mu to, je rovné, a je za ním vidět jeho punktlich makačka. Že na rathausu robotuje navýsost suprově, štemplují tuna anonym hejty od koryt odstavených kamošu pasterizovaného i nepasterizovaného piva. Tož na zdravi!
    Joj, a te namotivovane soužce vedoucí místniho placu Rozkoš radim, aby kušovala. Optimálnějc do času, než postavi rovno oblibenou Platformu, jak ten Machek. Co je teďkonc purkmistrem. Tož konec hlášení.

    1. Svata betelná špica. Lepčí to naflákat nemožeš. Šprým je navic festovni. Piráti a Hugo leží starým kmotrům na žaloudku. Nenechají se uplácet tím pivem, co uvádíš.

 2. Dneska jste se opravdu předvedli.Řešíte krávoviny a na katastrofální přístup TS řeknete občanům,že vás ten stav mrzí.Když nestíhají tak ať si zjednají soukromou firmu a ta jim travnaté plochy poseče za pár dní a to všechny a kvalitně.Né jak to předvedli TS Na Rybníčku kdy to tam hudlali 3 dni.

  1. Město Humpolec si najme firmu na sečení, která to poseká kvalitně, rychle a bez problémů. Ale co bude dělat TS? Na co se budou vymlouvat a za co budou utrácet peníze?

   1. Banda superblbu a sociopatu ve vedeni mesta. No, potes nas ….🥺Jako fakt zoufala a hooodne spatna komedie. A kdopak nam to asi tak zreziroval? Rukopis teda fakt nezapre.

    1. Mate pravdu, a dik moc za to, ze ta banda, co zminujete, tam uz nesedi. Mesto ma po dlooooouhe dobe vedeni a radni, co jsou ferovi chlapi, aktivni a ochotni.

    2. Moc se v tom tady v Humpolci neorientuji, můžete mi prosím vysvětlit, kdo to tedy zrežíroval? Kdo je ten nadsamec, ten genius, který dokáže rozdávat noty, podle kterých většina zvedá ruku. Nedokážu si představit jak můžete vodit lidi jako je Machek, Voplakal.
     Dekuji za vysvětlení.

   2. Jj prázdné kecy. Asi tak jako když se p. Hendrych nechá vyfotit u výkopu a prezentuje se jako by te výkop sám kopal. Načechrané nic, co se jen tváří důležitě.

    1. To si ho pletete s Kratochvilem a Kukrechtovou. To byl jejich styl sebestredne prezentace. Ten pak povysil jeste Hrala. Ted uz je svet zase normalni.

 3. Pane starosto Machku,je mi šumafuk vaše soukromé podnikání a jak dalece se to shoduje s funkcí starosty,ale jestli nás obyvatele Humpolce čeká při každé akci Platformy to co se odehrávalo při jejím zahájení tak se máme opravdu nač těšit.Bylo by dobré aby jste si uvědomil,že né ostatní obyvatelé mají takovou pracovní dobu jako je na radnici.Lidé chodí na směny a musí oproti vám velmi tvrdě pracovat, pracují o sobotách a nedělích a tudíž si musí náležitě odpočinout,což v sobotu opravdu nešlo.Zavřít okna při 28°c rovná se sebevraždě.Bydlím asi tak ve stejné vzdálenosti jako vy,to znamená téměř 1km od Stromovky a ten hluk byl až nesnesitelný ještě dlouho po půl noci.Nic vám nebrání si Platformu příští rok umístit za vaším domem,aby jste si mohl vychutnat jaké to je blahodárné si při tom uměleckém zážitku odpočinout.

  1. Ten kravál byl naprosto příšerný ještě v půl třetí ráno. Jednalo se o jakousi akci Skate & Sound pořádnou ve skateparku, organizátorembbyl nějaký Dominik Šimáček ze Želiva.

  2. Ten kravál byl naprosto příšerný ještě v půl třetí ráno. Jednalo se o jakousi akci Skate & Sound pořádnou ve skateparku, organizátor byl nějaký Dominik Šimáček ze Želiva.

 4. Kratochvíl na zastupitelstvu plácal takové bludy a lží,že už ani jeho kolegové z mu ODS nevěří!!Touha po moci je opravdu velká!!Ale Karle ruku na srdce,ty na to prostě nemáš!!!Panu Kučerovi a Kotenovi nesaháš ani po kotníky!!

  1. Asi by stacilo vsem tem venkovnim akcim dat nejaka pravidla, za ktera budou organizatori zodpovedni.
   A samozrejme kontroly a citelne postihovani za jejich nedodrzovani.
   Lide vetsinou nejsou netolerantni, ale ani splachovaci. Soucasny stav je v tomto smeru anarchicky, radnice by jej mela bezodkladne resit.

   1. Nechci se nikoho zastávat, ale dle vyhlášky o nočním klidu byl noční klid ze soboty na neděli stanoven od 02:00 – 06:00. Proto bylo v Humpolci tolik akcí a ke všemu foukal vítr, tak se to o to víc neslo…. Ta hudba ze skate parku také vůbec nebyla můj šálek čaje, ale povolení je povolení.

    1. Pak je to na revizi a místní úpravu vyhlášky. Jako noční klid od 02: 00 to si dělají kozy.

     1. Pokud mě paměť neklame, tak tato úprava platí jen a pouze o Silvestru, Majálesu, Bernardfestu, a víkendu na začátku a konci prázdnin pro vítání léta a konec léta. Jinak klasika 22:00-6:00.

  2. Prosím pěkně, když píšete o bludech a lžích, buďte konkrétní, jinak je to blábolení beze smyslu a jakekoliv přidané hodnoty. (Machek na zastupitelstvu plácal takové bludy a lží,že už ani jeho kolegové z mu koalice nevěří!!Touha po moci je opravdu velká!!Ale Machku ruku na srdce,ty na to prostě nemáš!!!Panu Kučerovi a Kotenovi nesaháš ani po kotníky!!)

   1. Oba jmenovaní páni starostové byli ve své funkci po několik volebních období a to z kladnými i zápornými činy, nebojte, až tam bude Machek druhé i třetí období, půjde to jistě lépe.

    1. Vidím, že musím skutečně polopatě. Vzal jsem příspěvek onoho pána a pouze vyměnil jméno abych ukázal, že podobně nesmyslná ničím nepodložená hovadina se nechá napsat o komkoliv a je to pouze plivanec.

     1. Kdo opravdu shlédnul tu (ne) veselou taškařici s blábolícím Hendrychem v hlavní roli obecního tragéda, musel konstatovat, že Kratochvíl je proti Hendrychovi rétorický génius, jehož věty mají alespoň, na rozdíl od Hendrychových, jasný smysl. Hlavně ho pak trefně usadil tam, kam patří. Pak už naštěstí ani necek. V závěru to výstižně zhodnotil Kučera. Suverénně nejhorší zastupitelstvo od voleb.

  3. Prosím Vás posloucháte vůbec, co mele Hendrych za kraviny? Posloucháte Machka? Druhý místostarosta raději mlčí, aby ne když je tam do počtu a jeho moc se hromadí v rukou Machka a Voplakala. Hugo nemají na radnici, co dělat. To že tam dnes jsou, je jen nešťastná náhoda…dá se říci. Nechte Karla na pokoji a vemte si do parády raději ten výkvět inteligence, co okupuje radnici nyní.

   1. Okupuje? No to jsou výrazy jak v Rudém právu v 70.letech či dnes jako má premier Fiala. Byli zvoleni a jsou na radnici. Slovo okupuje fakt zní trochu divoce.

    To, že všichni z vedení současného nejsou nadšení, to chápu, ale neroňte krokodýlí slzy za vedením do roku 2022, to zatím z vašeho příspěvku vypadá, že roníte. Někteří občané z Humpolce neskousli konec jedné strany, která tu měla 32 let převahu a tak hodnotí. Ano, právo na to mají, ale vůle voličů rozhodla nyní jinak.
    Počkejte na rok 2026, najděte silné a nové koně do stáje ODS a STO a možná se dočkáte návratu. Zatím to na přetlak zájemců a nových objevů nevypadá.

   2. A hle. To vypada na anonym nekoho z OdSSky, kterym se nechytaj jejich marne vykriky na fejsu tak se vratili na Humpolak. Vypada to na ,,podle sebe soudim tebe,,. Jinak si neumim vysvetlit ty hejty na Hendrycha a Hugo. Oni zvladli postavit koalici, oni nyni s ANO vedou mestou. To, ze tada starych kmotrovskych vazeb byla pretrhana je jedine dobe. Diky za to!!! Jedinej vrchni lobista je nadale Zdenka Mikulda, kterej obiha urad s listakam na fest zadarmo nebo kdyz chce body ridicu od Hrobskeho resit kontaktama, co ma stale na radnici. To je tragedie! Hromadeni moci nechapu uz vubec, u jednoho uvolneneho starosty a jednoho neuvolneneho radniho. K smichu. Zkuste je interpelovat na zastupku co dosud tihle dva ne/udelali pro mesto. Tak se dozvime pravdu a ne anonymni kydani na lidi, co delaj pro mesto.

 5. Dobrý den, odpovídám na příspěvek /15:07/. Souhlasit musím jenom s částí první věty. Byla to /ne/veslá taškařice. Ano, kdo chtěl, rozuměl všemu, a kdo špatně rozuměl, mohl se zeptat. Myslím si, že hlavní věci byly řečeny celkem jasně. Nové vedení hasí celkem zásadní problémy po vedením starém. Kontrola specializovaného finančního úřadu, problémy se sněhovou jámou, problémy s prodejem traktoru v technických službách a další věci zjištěné kontrolním výborem, které vznikly ještě za minulého vedení. Nevím, co na tom je komu nejasné. Padlo to tam jasně. Celkem jasně tam také padlo, a to si prosím pusťte, jak se k těmto problémům staví bývalé vedení města. Hlavně se to projevilo při hlasování. Rozuměl jsem i celkem racionálnímu názoru pana zastupitele Škrabánka, který je nezatížený rozhodováním za minulé vedení města. Rozuměl jsem i diskuzi ohledně umístění loga Platformy na materiálu možného řešení podoby celého komplexu Spolkového domu a školy v Husovce. Takže prosím nedělejte z věcných připomínek bláboly. Hodnotím zastupitele podle toho, jak pracují a, jak se staví k řešení problémů. Staví-li se někdo k problémům tak, že se k nim staví zády, ale umí o nich pěkně mluvit, pak, musím říci, že je mi milejší ten zastupitel, který se k problémům staví čelem a problémy řeší na férovku, padni komu padni, ale vždy ve prospěch města a jeho občanů. Rétorická schopnost každého z nás má své limity a i tomu rozumím. Jak jsem ale poznal z minulosti, i jedno funkční období zastupitele je na nějaké zásadní změny rétoriky málo. Takže pro mě, co bylo na tomto zastupitelstvu řečeno, bylo řečeno jasně.

  1. Pane Klape,podle vašich komentářů/hlavně tohoto posledního/ jste posedlej pirátskou rétorikou až nenávistí.To jak blahořečíte nové vedení radnice tak jim všem prokazujete doslova a do písmene medvědí službu.Ale dá se s tím ještě něco dělat,navštívit dr. Chocholouška

   1. Dobrý večer pane anonym /20:32/. Velmi děkuji za Vaši péči o mé zdraví a doporučení návštěvy zřejmě Vašeho osobního lékaře. V referencích o tomto lékaři jsem se dozvěděl, že léčí jen případy beznadějné. Takže je mi Vás líto. Přeji pěkný večer.

    1. A to je celé? Víc toho nemáte? Na radnici je Hendrych jen do počtu, a nakratko. Pokud chce Hendrych vydržet chce to přidanou hodnotu. A tu zatim nema. Zatim je to jen uzitecny idiot, ktery sice vše „navnímává“, ale ničemu moc nerozumí a není schopen srozumitelného vyjádření.

     1. Nebojte, ve druhém volebním období mu to půjde znatelně lépe. I koten s Kučerou začínali

     2. Hendrych je férový chlap, což se o nikom z jeho předchůdců a předchůdkyň ani říct nedá.

 6. I kdyby současné vedení města bylo zlaté tak to minulé, tedy do roku 2022 bude tvrdit stále.že to dělali lépe. To je jasné. Děje se to i ve vládě, natož na obcích a městech

 7. Diky za Piraty a Hugo na radnici!! Bez nich by Humpik zustal jen zu/m/pou pivovaru kterej by si byl schopny postavit se souhlasem Karlina nebo Alenky rozhlednu treba i na kruhaci. Svet se zblaznil ze to nevidite, ty stary vazby a stary kmotry, co tezce nesou te nejsou u korytek.

    1. Tak ono zalezi na tom, kdo ten souhlas vubec dal a JESTLI vubec dal. Uz se vi, ze pivovar si preci dela, co se mu umane, protoze mesto mu slo dycky na ruku

     1. Mně by se to na kruháku líbilo, ale stejně nejhezčí kruhák je na Kuchařově.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Tip na výlet: Zatopený lom v Horní Cerekvi

Pá Čvn 28 , 2024
V těchto horkých dnech je koupání opravdu požitek. Máme pro vás tip na jedno báječné přírodní. Ač jsem se na Vysočině narodil a ač jsem tu strávil valnou část svého života, tak o tomto místě jsem vůbec nevěděl. Zatopený lom u Horní Cerekve je kouzelné, romantické místo, které stojí za […]
Tip na výlet: Zatopený lom v Horní Cerekvi

You May Like

Témata