46. Rada města Humpolec, usnesení a zápis

18

která se konala dne 01.11.2017 v kanceláři starosty města.

Odkazy

Čtěte dále:   Radniční listy

Petr

18 thoughts on “46. Rada města Humpolec, usnesení a zápis

 1. Pozemky pana Křikavy
  Starosta – proběhlo jednání ohledně pozemků pana Křikavy. Tato problematika se
  řeší již řadu let. A v současné době navrhl prodej tohoto pozemku.
  Janeček – tato problematika by se neměla řešit. Stále se kalkulovalo s tím, aby to
  město vyřešilo přitom s tím nemá nic společného. Město by muselo vybudovat
  komunikaci u rodinných domů.
  Starosta -již v minulosti se vyčlenilo toto území v ÚP na sportovní využití poté na
  RD. Jednalo se s panem Dubou, že vybuduje infrastrukturu a bezplatně převede
  na město. Navrhl bych vypracovat reálný posudek ceny pozemku.
  Brukner – nesouhlasím s výkupem. Bylo by rozumné, aby přišli všichni nespokojení
  vlastníci spolu s panem Křikavou.

  Vůbec nechápu proč chce stále starosta za peníze města – čili nás občanů stále řešit zcela soukromý spor několika občanů ! Je to jen a jen jejich věc a s tím do toho tehdy šli. Takže ať si svůj spor řeší sami a za své peníze. !!!

  1. S penězi města se tu často dějí podivné věci. Jenže ruka ruku myje, a slovy jednoho místního klasika: „…psi štěkají a karavana táhne dál…“

   1. Všeci kradú ….. to je to samé jako „dějí podivné věci“. Podivné věci se dějí v pohádkách. Běžte s kůží na trh a označte ty Vaše „podivnosti“, ale veřejně.

    1. Tak nám třeba vysvětlete, jak je možné všechno co se přihodilo kolem slavných humpoleckých tenisových hal. Proč někdo nebyl hnán k zodpovědnosti za nesmyslné utrácení městských peněz pro úzkou skupinku lidí. Proč bylo veřejně hlásáno že si budou tenisté vše další hradit sami…blablabla. A skutek utekl. Všechno zacálovalo město. Až to veřejně vysvětlíte, dáme si další téma. Je jich tu k vysvětlování spousta.

     1. Máte- li důkaz, podejte trestní oznámení. Jinak jsou to „kecy staré Vránové“, které jsou bez jakékoliv relevantní hodnoty. Jenže to byste musel vystoupit z anonymity a riskovat, že se někdo bude bránit…

      frrrr

     2. Ale pane frrrr, to nejsou kecy. To pan Novák od tenistů veřejně slíbil na oficiálních jednáních. jenže vedení města tento veřejný příslib nevyžadovalo splnit !!!!!

     3. Já myslím, že Vám to bylo veřejně vysvětleno a je to dokonce zachyceno na veřejně přístupném videu z příslušného zasedání zastupitelstva, nemýlím- li se.

      Znovu opakuji, máte- li jakékoliv důkazy, policie v Humpolci má sídlo dole v bývalých strojírnách. A nebo to dejte spolku – dá se to hnát až do Strasbourgu.

      frrrr

     4. Na to, že pan Novák veřejně na zasedání městských orgánů slíbil, že tenisté zaplatí komunikaci jsou důkazy. Na to, že ve skutečnosti vše zaplatil rozpočet města také, ale vy budete vždy vedení města bránit že…….holt vděčnost je bezbřehá…..

     5. Můžete tedy krátce napsati jak to bylo vysvětleno ?Asi se to dá dohledat,ale Vám je to naprosto jasné tak můžeme poprosit ?Případně link na to video ?Díky moc

     6. Žádám tímto vedení města, aby byl občan(ka) „frrrr“ při nejbližší možné příležitosti vyznamenán(a) medailí za zásluhy. Nikdo jiný Národní frontu tak udatně a nezištně nehájí.
      Ať žije mír a porozumění mezi národy!

     7. Frrrr není občan ani občanka Humpolce :)))) Jinak děkuji za uznání – proti lidské blbosti stojí za to bojovat + je to navíc v některých případech i velmi zábavné…

      frrrr

     8. frrr brání starostu a spol od té doby, co od nich dostal kšeft…..

     9. To je hloupost. Pan Novák slíbil, že na provoz haly si tenisté vydělají a nebudou na něj požadovat dotaci, což plní. Provoz haly je soběstačný, tak už konečně přestaňte prskat a zjistěte si fakta.

     10. Pan Novák např. veřejně slíbil, že si tenisté zaplatí komunikaci od ul. Hálkova až k hale a pokud budou chybět peníze, tak že to doplatí on ! A ejhle celé to zaplatil rozpočet Města !

     11. Trochu poposedněte. Začínáte se nám zasekávat 🙂

      Frrrr

     12. Příští rok v říjnu může být nový starosta/tka. pokud nejste spokojeni ze současným vedením, volte jiné. Jinou radu nikdo dát nemůže.. Tyhle plky kolem tenisové haly už normální lidi unavují..Je to postavené, co chcete dělat dál…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

D1 na Vysočině zavřel nejprve požár dodávky, pak těžká nehoda

St Lis 8 , 2017
Dálnice D1 byla dopoledne na Vysočině v obou směrech uzavřena. Hasiči a pracovníci specializované firmy na 80. kilometru likvidovali následky požáru dodávky. Odpoledne dálnici znovu uzavřela nehoda dodávky a nákladního vozu na 91. kilometru směrem na Prahu. Čtěte dále:   Program 5. zasedání zastupitelstva města

You May Like

Témata