Bernard pro vítěze EURO 2004

Spolumajitel humpoleckého pivovaru Stanislav Bernard vyhlásil pivní prémii za zisk zlatých medailí na fotbalovém EURO 2004 pro Českou republiku a první polovina již čeká v ČR na své majitele.

V roce 2000 a 2001 motivoval svou pivní prémií pan Bernard české hokejové mužstvo, které získalo dva světové tituly. V následujících letech již nabídku neopakoval, pro „odpor velkých sponzorů“.
Letos pan Bernard po loňské skvělé sezóně i přes různé zdravotní problémy, věří fotbalové reprezentaci. Věří, že se národní reprezentati vydají ze všeho a že na trávníku nechají srdce.
Nabízí našim fotbalistům tuto dvoustupňovou pivní motivaci:
– v postupu ze základní skupiny 80 litrů pro hráče a celý realizační tým (každé osobě) – toto množství již čeká na převzetí!
– v případě úspěchu ve finále prémii ve výši 160 litrů
– Karlu Brücknerovi v případě úspěchu ve finále doživotní, roční, pivní rentu ve výši 160 litrů
„Tak jako pivovar potřebuje dobrého sládka, tak i fotbalový tým musí mít zkušeného kormidelníka. Pana Brücknera vnímám jako muže na svém místě, mluví jasnou řečí, nepoužívá podmiňovací způsob, přebírá veškerou zodpovědnost. Na rozdíl od trenéra české hokejové reprezentace na letošním Mistrovství světa si nedělá zadní vrátka smlouvou podepsanou předem s extraligovým družstvem“ dodává pan Bernard.


160 litrů odpovídá roční spotřebě piva na jednoho obyvatele a drží Českou republiku na prvním místě ve světě.


Zdroj: www.bernard.cz – tiskové zprávy

Čtěte dále:   Píšou o pivovaru - EKOLIST.CZ: Pivovar vysázel v Humpolci malou chmelnici, zatím tam chmel rostl jen v zahradě

olaf

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Středověké slavnosti 2004

Út Čvn 22 , 2004
SUDLICÍ A RAZÍTKEM, ANEB I VE STŘEDOVĚKU PLATILO „PERO MOCNĚJŠÍ MEČE“ program středověkých slavností na hradě Orlíku Čtěte dále:   Osm ocenění pro humpolecký pivovar z Londýna

You May Like

Témata