Černý speciál Bernard v Táboře potřetí první

Tábor, Humpolec 3.2.2004 – Rodinný pivovar Bernard získal významné ocenění na 14. ročníku soutěže Česká pivní pečeť 2004, která se konala ve dnech 27.-30. ledna v rámci Reprezentačních slavností piva v hotelu Palcát v Táboře.

cerne pivoNepasterizované pivo  Bernard  opět triumfovalo v kategorii tmavých speciálů, když  Speciální černé pivo 13%  vyhrálo soutěž a obhájilo tak své loňské a předloňské prvenství. V kategorii tmavých speciálů bylo do soutěže přihlášeno 12 vzorků.

    Česká pivní pečeť je  jedna z nejvýznamnějších degustačních soutěží v České republice, která tradičně přilákala velké množství soutěžících, celkem 47 pivovarů. Soutěže se zúčastnilo více jak 200 vzorků a značka Bernard tak opět potvrdila svoji vysokou kvalitou.


vávra

Čtěte dále:   Králík na zelenině, precizně nakrájená mrkvička nebo polévka s kuřecí rolkou - v Humpolci se utkali nejlepší kuchaři českých středních škol

kapik

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Změny v nové verzi redakčního systému

Út Úno 3 , 2004
Nedávno byl náš server nefunkční a byl proveden upgrade redakčního systému na novou verzi. Tak jsem se zeptal našeho IT co je vlastně nového: Čtěte dále:   Papež umí vařit nejlépe. Ve finále soutěže kuchařů uspěly i dvě dívky z Vysočiny

You May Like

Témata