Chcete si zahrát v historickém filmu?

4

Zítra, tj. ve čtvrtek 13. srpna proběhne v Humpolci konkurs na kompars pro historický film Faust. Casting bude probíhat od 14.00 do 17.00 hodin v klubu kina na Havlíčkově náměstí.

Jedná se o výběr pro historický film Faust, který se bude natáčet v měsíci září a říjnu v Ledči nad Sázavou a v Lipnici nad Sázavou. Hledají se především muži středního věku, ženy s nebarvenými a dlouhými vlasy, ale také děti a invalidé. Nemusíte se obávat, že nejste dost krásní či fotogeničtí – filmaři shánějí více typů, takže neváhejte a přihlaste se.


Faust bude koprodukční film. Z ruské strany zabezpečuje natáčení skupina z Petrohradu studio Proline Film a z české strany ANKOR-film. Jestli bude možno sledovat film v České republice, záleží na zájmu českých distributorů a českých televizí.
Místo natáčení rozhodla architektka a režisér. Měli možnost být v Německu a v Čechách, u nás se jim líbilo více. Kromě Lipnice a Ledče se bude natáčet i v Kutné Hoře. Hlavní role ztvární převážně herci z Německa, Islandu a Ruska. Další menší role ztvární i čeští herci. Režisérem je pan Alexander Sokurov, kameramanem Bruno Delbonnel. Děj by se měl odehrávat v 19. století.


Zájemci o casting se mohou hlásit i telefonicky či e-mailem, veškeré kontakty najdete zde: http://www.unifispro.cz/

Čtěte dále:   Humpolecká muzejní zahrada se promění v letní kino

myska

4 thoughts on “Chcete si zahrát v historickém filmu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Několik vět 2009

St Srp 12 , 2009
Už něco přes týden se českým internetem šíří text s názvem „Několik vět 2009“. Na čas jej dokonce použili Zelení v předvolební kampani, v mnoha podáních je jako autorka chybně uváděna paní Jiřina Šiklová. Protože znám jak skutečného autora, tak majitele blogu, kde text svou pouť započal, plním výzvu a […]

You May Like

Témata