Co se vlastně stalo 11.září 2001 ?

6

Datum 11.9.2001 zná určitě každý z nás jako den největšího teroristického útoku v dějinách lidstva, při kterém zahynulo přes 2 800 nevinných lidí. Nabízím vám ke shlédnutí dokument, který se celou situací zabývá a klade si otázku, zda se opravdu vše událo tak, jak zní oficiální verze.

Oficiální verze:


 


11. září 2001. Teroristé unáší 4 komerční dopravní letadla. Dvě z nich naráží do věží světového obchodního centra (World Trade Center, WTC). Velké množství leteckého paliva vytvoří ohnivé inferno, které je tak intenzivní, že oslabí ocelovou konstrukci. Nosná konstrukce budov povoluje a věže WTC padají k zemi. Třetí letadlo naráží do budovy Pentagonu – velícího střediska a nervového centra armády USA (mimochodem nejdůkladněji střežené budovy na světě). Poslední čtvrté letadlo se zřítí v blízkosti městečka Shanksville v Pensylvánii po té, kdy se pasažérům na palubě podaří přemoci únosce letadla.


Za útokem stojí militantní islámská organizace Al-Káida a Usama Bin Ládin, který se k tomuto činu osobně přiznává v médiích.


To vše použijí později představitelé vlády USA k odůvodnění války v Afgánistánu a války v Iráku. (Ve válce v Afghánistánu zemřelo přes 1000 civilistů, v Iráku přes 65 000 rovněž civilních osob.)


 


—————————————————————————————————————-


Přesto se od útoků v roce 2001 se s železnou pravidelností objevuje řada konspiračních teorií, které tvrdí, že útoky na budovy Světového obchodního centra a Pentagon nejsou dílem islamistů. Dokonce zaznívají verze, že útok na Světové obchodní centrum byl proveden s vědomím hlavních představitelů vlády USA. Těch představitelů vlády USA, kteří jsou stále u moci. Těch představitelů vlády, kteří chtějí v České republice umístit „obranný“ radar.


Dokument o událostech z 11. září 2001 „Loose Change 2nd Edition“ jen tak v TV neuvidíte. Klade si otázky, které si můžete začíst klást i vy. Anebo nemusíte a budete věřit oficiální verzi. Nakonec to zazní i v závěru filmu – je to jen na vás.

Čtěte dále:   Letňák

 


http://video.google.com/videoplay?docid=2856557841553891683


 


(S díky Axlovi za zaslání odkazu)

myska

6 thoughts on “Co se vlastně stalo 11.září 2001 ?

 1. No tak nevím. V době kdy se to tu hemží ruskými špiony a agenty kteří nám očerňují naše nejvěrnější spojence přijít s podobným článkem, zmínit se o radaru a ještě pod nickem Myska? 🙂 Vot eto geroičeskoja rabota. Moloděc Myška! :-))

  1. :-))
   Že by ten Žeňa z Kazachstánu, co jsem s ním ve čtvrtek seděla v hospodě, byl nakonec ruskej agent…?

   1. No oni jsou infiltrovaní úplně všude, třeba včera na Primě taky otevíral jeden z kufříků nějaký Dimitrij…a když na to přijde tak třeba tavárišč Klvaňa dost kvalitně sabotoval tu vysvětlovací kampaň, pak se nikdo nemůže divit že to tady 70% lidí nechce. Agent Axl taky asi zasadil pořádnou ránu americký ekonomice, když to tam tak krachuje 🙂

     1. Trochu mě překvapuje ta špionománie,dnes se Ruskem straší jako v polovině 80tých let se strašilo německým revanšismem a americkým imperialismem.
      Je to zkrátka stejné jen v opačném směru.Normální se tomu musí smát..Z Loskot.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Jedinečnost předstihla kvantitu

Po Zář 29 , 2008
V novinářské anketě popularity piv Naše pivo 2008 předstihl většinu nejprodávanějších piv Rodinný pivovar Bernard, který se s pivem stejnojmenné značky umístil na druhém místě a zopakoval tak úspěch z roku 2006. Se svým tržním podílem na úrovni necelého jednoho procenta tak Bernard v oblibě porazil nadnárodní koncerny s několikanásobně […]

You May Like

Témata