ČSÚ Jihlava informuje

2

O vydání Statistického bulletinu Kraj Vysočina 1. až 4. čtvrtletí 2015 a publikace Volební výsledky v regionálním členění ORP.

ICN CSU

 
 

Rádi bychom Vás touto cestou informovali o zveřejnění Statistického bulletinu Kraj Vysočina 1. až 4. čtvrtletí 2015 – https://www.czso.cz/csu/czso/statisticky-bulletin-kraj-vysocina-4-ctvrtleti-2015 , který přináší přehled základních údajů za Vysočinu za rok 2015, materiál je doplněn mezikrajským a meziokresním srovnáním. Kapitola Obyvatelstvo obsahuje tabulku s bilancí počtu obyvatel ve městech Kraje Vysočina za rok 2015.

 

Dále bychom rádi upozornili na vydání zajímavé publikace Volební výsledky v regionálním členění ORP – https://www.czso.cz/csu/czso/volebni-vysledky-v-regionalnim-cleneni-orp-nedefinovano

Cílem publikace je poskytnout uživatelům přehled o vývoji volebních výsledků dlouhodobě úspěšných politických stran během období 1990 – 2014.

Čtěte dále:   Ulice Táborská bude v Pelhřimově dva měsíce neprůjezdná

Petr

2 thoughts on “ČSÚ Jihlava informuje

  1. No, tak nevím. Statisticky naše město vykazuje, jako jedno z mála na Vysočině, přírůstek obyvatel. Nedávno zde nějaký chytrák zasvěceně pindal o tom, jak obyvatelé náš Humpolce houfně opouštějí, protože se tady nedá žít. Tak jak to tedy vlastně je?

    1. Asi jenom pindal ne? Statistiky jsou statistiky. A hlavne, Humpolec je prece mestem pro byznis, tak jak by mohli lide odchazet?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Pozvánka na 10. zasedání zastupitelstva města

Po Dub 18 , 2016
27.4.2016 Čtěte dále:   Pocitová mapa v Pelhřimově: lidé kritizovali nádraží a ubytovnu, chválili Stráž

You May Like

Témata