Den otevřených dveří na SŠ informatiky a cestovního ruchu v Humpolci

V pátek 5.prosince 2014 proběhl na naší škole Den otevřených dveří a zároveň 3. Gastroden.

Jeho slavnostního zahájení se zúčastnili nejen studenti školy, zájemci o studium, ale také zástupci města Humpolce a Krajského úřadu odboru školství z Jihlavy.

Cílem této akce bylo ukázat budoucím studentům a jejich rodičům, jak probíhá výuka odborných i všeobecných předmětů a také odborná praxe našich kuchařů – číšníků a prodavačů – výrobců lahůdek.

Velký zájem byl již tradičně o studium informačních technologií. Tady návštěvníci mohli sledovat tvorbu webových stránek, e-shopů, programování 3D tiskárny, popřípadě se zúčastnit lanparty.

V učebně cestovního ruchu nahlédli pod pokličku přípravy průvodce cestovního ruchu. Studenti vyšších ročníků tohoto oboru při praktické průvodcovské činnosti pak podávali zasvěcený výklad nejen k jednotlivým učebnám, k oborům, které škola nabízí, ale dokázali se vypořádat i se všetečnými dotazy návštěvníků.

V rámci Gastrodne prezentovali naši kuchaři a výrobci lahůdek své kulinářské umění. Proto spolu se svými rodiči a garanty zajišťujícími jejich praktickou výuku netrpělivě čekali na vyhlášení vítězů. Hodnoceni byli nejen odbornou, ale také širokou veřejností. A jaké bylo umístění na pomyslném žebříčku?

Třetí místo obsadila Denisa Vazačová s ovocným dortem Šarlota. Druhou příčku si vysoutěžila Zuzana Herbstová s dekorovanou paštikou a absolutním vítězem se stala Žaneta Drahozalová se svatebním dortem.

http://www.stredniskola.com

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Předvánoční výstava

Čt Pro 11 , 2014
Humpolec, až do 19.12.2014

You May Like

Témata