HLEDÁ SE ARBY

7

Dne 6.12.2009 se ztatil malý pejsek – čistokrevný jezevčík s PP. Bohužel majitelé po něm marně pátrají už skoro měsíc. Tímto Vás tedy prosíme o pomoc při jeho hledání. Třeba se podaří pejska najít.


– Ztratil se v neděli 6.12. pod hradem Orlík
– Hladkosrstý červený jezevčík s PP
– Tetování v uchu 78493
– Starý 8 měsíců
– Po operaci břišní kýly – NEVHODNÝ NA CHOV
– Nemá rád malé děti
– Na sobě měl obleček
– Neměl obojek se známkou


Prosíme všechny, kdo Arbyho viděl v okolí Humpolce, nebo mu třeba poskytl azyl v domnění, že nemá pána, aby nás kontaktoval na telefon 724 511 262, nebo 734 445 934, případně na e-mail CATANGO@SEZNAM.CZ.
Za nalezení ODMĚNA 4.000,- Kč.

HLEDÁ SE ARBY

Čtěte dále:   Putování za světovými Vánocemi

Axl

7 thoughts on “HLEDÁ SE ARBY

    1. Spíš předpokládáme, že ho někdo našel ještě ten večer a vzal si ho domů, třeba k dětem jako dárek pod stromeček. Přeci jen to není nějaký oškubaný voříšek, prolezlý blechami na první pohled. Naopak je velice čistotný a zvyklý na pravidelný pohyb. Proto prosíme, pokud byste zjistili, že má třeba Váš soused znenadání staršího jezevčíka s tetováním, dejte vědět, odměna bude Vaše. Děkuji.

  1. Vy jste všichni hrozně chytrý, ale moc bych Vám ten pocit bezmoci nepřála…Stav, kdy člověk, pokud nemá dost práce, začne přemýšlet, kde může pejsek asi být a jen se mu hlavou honí ty krásné chvíle spolu prožité a pak čte takové věci, které opravdu moc nepovzbudí, je to hnus, i když je to možné, ale radši bych četla něco povzbudivého…

    1. Doufejme, že pejsek je v pořádku a i když není u majitele, tak se má stejně dobře. Sám mám také jezevčíka, tak si celkem dobře dovedu představit, jak Vám je. Snad se to rozkřikne a psíka někdo vrátí. Ale také se nechá předpokládat, že ten, kdo se ho ujal, se s ním také nebude chtít rozloučit. Jiří.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Hadina - ještě v roce 2009

Po Led 4 , 2010
Několik obrázků z postupného napouštění rybníka Hadina – než krajinu okolo zasypal sníh. Čtěte dále:   Adoptujte si zvíře ze Stanice Pavlov jednoduše přes elektronický formulář

You May Like

Témata