Horní Ves si vyšlápla na lídra, A.F.C. Humpolec odjel domů s bůrem

5

Jednoznačný šlágr kola se hrál v Horní Vsi, kde se utkaly týmy, které se po čtyřech kolech mohly pochlubit stoprocentní bilancí.

Hostující A.F.C. přijel s pověstí mužstva, které hraje útočný fotbal a které dává spousty branek. V Horní Vsi ale ládovali ostrými pouze hráči domácího výběru. V pohledném zápase nakonec hosté odjížděli s pětibrankovým přídělem. Horní Ves se tak na svého rivala v tabulce bodově dotáhla, má však o odehraný zápas méně.

Domácí od začátku dobře bránili a napadali. Hostům nedali moc prostoru na kombinaci, byli u míče dřív, byli důraznější a následně podnikali rychlé protiútoky a dobrou kombinací se dostávali až k bráně velmi snadno, což přivedlo již první gól v 11.minutě a o pár minut hned další dva po krásných akcích. Hosté celý první poločas nevymysleli nic na domácí obranu a až na jednu střelu z dálky gólman neměl žádnou práci. Zato domácí si vypracovali ještě tři tutovky které neproměnili.

 

Druhý poločas začal ve stejném duchu jako skončil ten první a již ve 48.minutě se parádně trefil Daniel Brada. Pak byla hra vyrovnaná, až do 75.minuty, kdy padl poslední gól zápasu a bylo rozhodnuto o bodech. Domácí pak vystřídali, aby si zahráli i hráči z lavičky, trochu polevili v obraně a hosté se snažili dát aspoň čestný gól, ale proti byl skvěle chytající gólman Zadák který nejdříve zlikvidoval první tři šance hostů v zápase a pak to korunoval chycenou penaltou v 86.minutě. Domácí zaslouženě vyhráli, i když gólů mohli dát daleko více, mnoho šancí ještě zůstalo nevyužito. 

Ohlasy k zápasu

Jaroslav Bělohlávek (hráč Horní Vsi): Jsme moc rádi, že se nám zápas takhle povedl. Myslím, že si naši fanoušci přišli na své. Viděli pohledný fotbal, branky padaly jen do hostující sítě, co víc si přát? Jestli budeme v podobných výkonech pokračovat i v dalších kolech, bude to dobré…

Čtěte dále:   Humpolecká třicítka 2023 - rybářské závody

Petr

5 thoughts on “Horní Ves si vyšlápla na lídra, A.F.C. Humpolec odjel domů s bůrem

  1. Katastrofa. Blamáž. Konec světa. Trenér i kapitán odstoupili…to ale dělají po každém zápase 8D

          1. dnes devět gólů bez fotbalisty, kolik bych jich asi padlo kdyby na hřišti nějaký byl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Pozvánka na oslavu 120 let od založení

St Zář 23 , 2015
Sbor dobrovolných hasičů Hněvkovice Vás zve na oslavu 120 let od založení, která se koná 26.9. 2015. Čtěte dále:   Zveme vás na 14. ročník běžeckého závodu Běh kolem Orlíku.

You May Like

Témata