Humpolec porazil Český Krumlov, Ota Lazorišák vstřelil hattrick

3

Stále na deváté pozici se drží v tabulce jihočeské ligy hokejisté humpolecké Jiskry. Ke vstupu do elitní osmičky, která si po základní části zahraje play off, jim nepomohla ani výhra nad Českým Krumlovem.

HUMPOLEC – Č. KRUMLOV 5:2

Hosté vstoupili do zápasu aktivně, deset minut byli lepším týmem. Jan Zour ale neinkasoval, což umožnilo domácím probrat se a postupně vyrovnat hru. Jiskra si stihla vytvořit několik dobrých střeleckých příležitostí, do vedení ji dostal tradiční střelec Lazorišák.

Ve druhé dvacetiminutovce už byl lepší Humpolec. Lépe se pohyboval i kombinoval a skóre postupně vytáhl až na 3:0. Pak sice snížil hostující Lukeš, ale zvrat v zápase to nepřineslo. Humpolec měl převahu i ve třetí části, v níž zvýšil znovu na rozdíl tří branek. Hosté se pak prosadili z přesilovky, jenže tři minuty před koncem pečetil výhru Jiskry Lazorišák.

„Naše vítězství je naprosto zasloužené. Tým podal velmi dobrý kolektivní výkon, po většinu utkání byl lepší. Pomohla nám i dobrá divácká kulisa," liboval si vedoucí družstva Jiskry František Šerák.

Branky: Lazorišák 3, Dvořák 2 – Lukeš, V. Mígl. Třetiny: 1:0, 2:1, 2:1. Humpolec: Jan Zour – Zmrhal, Vaněk, Huurda, Zaňák – Hřeben, Cirhan, Dolejš – Lazorišák, Dvořák, Vitera – Hlavnička, Polák, Jiří Zour.

Ostatní výsledky 12. kola: Tábor B – David servis České Budějovice 4:7 (1:3, 2:2, 1:2), Ježek 2, Jankovský, Hošek – Mikeš 2, Suchánek, Cibulka, Mizera, Vomela, Vimperk – Jindřichův Hradec B 5:4 na nájezdy (3:1, 0:2, 1:1), Janda 2, Coufal, Paule, rozhodující nájezd Voldřich – Hudler 2, Muller, Gurka, Božetice – Radomyšl 3:4 po nájezdech 3:4 (1:2, 2:0, 0:1), L. Stejskal, Kálal, Nevolný – Kudrna 2, Maroušek, rozhodující nájezd Řehoř, Strakonice – Soběslav 5:8 nedohráno, v čase 52:41 dala Soběslav gól na 5:8, ve skrumáži pak jeden z domácích hráčů najel do rozhodčího, ten následně zápas předčasně ukončil. Utkáním se bude zabývat krajský hokejový svaz, v tabulce zatím není započten žádný výsledek. Utkání Hluboká nad Vltavou – Veselí nad Lužnicí bylo odloženo.

Příští kolo: Hluboká – Strakonice, Veselí nad Lužnicí – Vimperk, J. Hradec B – Božetice, Radomyšl – Tábor B, David servis – Humpolec, Č. Krumlov – Soběslav.

Kamil Vaněk

Čtěte dále:   POZVÁNKA NA FOTBAL 20.05.

Autor: Kamil Vaněk

3 thoughts on “Humpolec porazil Český Krumlov, Ota Lazorišák vstřelil hattrick

1. Nowshade Kabir will be the founder, principal developer along with present CHIEF EXECUTIVE OFFICER of Rusbiz. com. A new Ph. Deborah. in I . t ., he features wide experience operational Consulting, International Buy and sell and Internet promotion. Rusbiz is often a Global B2B Emarketplace with ways of start along with run business online. what-is-the-contact-information-of-kabir