Humpolec rozstřílel Mor. Budějovice kontumačním výsledkem

5

V něděli 1.10. 2006 odehrál Humpolec další zápas krajského přeboru, do Humpolce přijel soupeř z Moravských Budějovic. Přišlo přes 300 diváků.

Humpolec již v 8. minutě po centru Guzika skóroval hlavou T.Kellera a hned bylo jasné, v koho režii se zápas bude odehrávat. Hráči obou celků hráli s velkým nasazením, a tak bylo hodně faulů a často se ošetřovalo. Ve 24. minutě, chvíli poté, co musel kvůli zranění odstoupit ghanský Rahman, přidal druhý gól Čihák. Ve 32. Min. – po chybě T. Kopice – se hosté dostali do velké šance, ale naštěstí se jim branka vsítit nepodařila. Od 41. minuty hráli Mor. Budějovice pouze v deseti, vzhledem k tomu, že hráč. č.5 Krejčí Jan po faulu ze zadu obdržel od rozhodčího červenou kartu a odebral se do sprch. Dále se nic zajímavého neudálo, a tak po poločase zápas skončil 2:0. I druhý poločas byl v převážně v rukách (nohách) Humpolce. V 55min. provedl pěkný únik T.Pícha a podařil se mu i následný centr, ale míč skončil v náruči brankáře hostů. V 57. minutě vsítil třetí gól Humpolce Wiener a tím potvrdil převahu Humpolce i ve druhém poločase a nikdo již nepochyboval, že by Humpolec nezískal 3 body. Ještě za zmínku stojí šance hostů z 69. minuty, ale Humpolecký golman si s nepříliž prudkou střelou poradil. I když Humpolec vedl 3:0 stále se hrálo v obraném pásmu Mor. Budějovic a kupodivu již hosté dále neinkasovali, a tak Humpolec porazil Mor. Budějovice 3:0 a stále v tabulce osazuje třetí pozici.

ŽK: 2:1, ČK: 0:1, hl. rozhodčí: Dostál

A nakonec jedna smutná fanynka pro potěšení mužského oka….

Čtěte dále:   Dobročinné góly. Zápas mezi Pelhřimovem s Humpolcem pomohl dětským pacientům v nemocnici

Petr

5 thoughts on “Humpolec rozstřílel Mor. Budějovice kontumačním výsledkem

1. Tak ja pevne verim ze se jim to povede, na druhy Brod ztraceji pouze bodik a na Bystrici asi 5, tak by to mohli zvladnout, v sobotu jedou do Svetle nad Sazavou pro dalsi tri bodiky :-), tak by chtelo aby Brod a Bystrice prohrali 🙂 Humpolec do toho!!! 🙂 PP

1. Tak Humpolec, jak jsem predpokladal porazil Svetlou 1:3 (goly – T.Picha, vlastni, Holoubek). Brod vyhral a Bystrice prohrala, takze Humpolec ztraci na Brod i na Bystrici jeden bodik, takze to je parada. V nedeli bude hrat Humpolec prave s H. Brodem, takze prijdte vsichni Humpolec podporit, urcite to bude moc zajimavy zapas!!! PP

1. Fotbalové výsledky z weekendu: Světlá-Humpolec 3:1 ; Polná-Velká Bíteš 1:1; Okříšky-Bystřice 2:0, M.Budějovice-Brod 0:4; Nová Ves-Pelhřimov 1:1, Ždírec-Vrchovina 3:0.