Humpolec stále bojuje o postup

1

V neděli 13.5. na humpolecké hřiště přijel soupeř z Boroviny, který se v tabulce nachází hned za týmem Humpolce. Bylo krásné počasí, ale i tak přišlo vcelku málo diváků, pouze 250.
Borovina jela do Humpolce s jasným cílem, a to zvítězit, aby snížila bodové manko, které ztrácí na první tři manšafty v tabulce.

Hned v 8. min. zahrozil Pícha, ale byl atakován hráčem Boroviny a hlavičkoval těsně nad bránu. Poté se velkou dobu hrálo ve středu hřiště a nikdo nebyl schopen založit nějakou akci. Až v 17. min. šli borovinští do brejku, ale naštěstí je zastavil T.Kopic, bohužel za cenu žl. karty. V 18. min. byl závar pře brankou hostů, ale branka se vsítit nepodařila. 21. min. – tutová šance, ale ani na dvakrát se gólmana hostů překonat nepodařilo, poté následoval rohový kop, ale hosté nebezpečí odvrátili. 33. dostal za faul žl. kartu hráč Boroviny Březina a následoval volný přímý kop, z kterého ve vápně vznikla přestřelka mezi hráči, ale gól opět nepadl. Ve 35. min zahrozili hosté, ale měli smůlu a přímo ohrozit naši svatyni se jim nepodařilo. Do konce poločasu se hrál fotbal, pro diváky, velmi nudný. I druhý poločas začal, jak ten první skončil, ale v 50 min. ukázala Borovina mezery v humpolecké obraně, ale dvě 100% šance neproměnili. Humpolečtí hráli, jak kdyby byli po velkém flámu – bez nápadu, bez zakončení, bez větší snahy a koledovali si o vsítění branky. Ale i Borovina se zdála, že nemá zájem si odvézt z Humpolce tři body. 58. min. konečně padla první branka zápasu, která padla po Čihákově střele, která sice mířila přímo na gólmana, ale ten míč ve své náruči neudržel , a tak se Humpolec ujal vedení. Další studená sprcha pro hosty z Boroviny přišla v 66 min. kdy z volného přímého kopu nekompromisně proměnil Guzik a zvýšil skóre na 2:0. 74. hosté kopali rohový kop, ale rozhodčí si všiml mírného strčení Píchy do hráče hostů a následovala penalta, která byla proměněna, a tak Borovina korigovala skóre na 2:1. Borovina si po vstřelené brance vytvořila poměrně velký tlak a snažila se vyrovnat, ale to se jim nepodařilo a v 89. min. zapečetil stav Prachař, který nádhernou střelou z dálky překvapil a vstřelil třetí gól Humpolce. Byly nastaveny 3 min. a dále už se nic nezměnilo. Humpolec porazil Borovinu 3:1, ale bohužel Bystřice i H. Brod také vyhrál a tak se na předních příčkách nic nezměnilo. Humpolec i Bystřice ztrácejí na první H. Brod. 2 body, takže sezóna bude určitě ještě hodně napínavá.

Tak koho tipujete, že postoupí do divize ???


Petr

One thought on “Humpolec stále bojuje o postup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Novinka pro žáky devátých tříd

Čt Kvě 17 , 2007
Střední škola SČMSD Humpolec v Hradské ulici od nového školního roku otevře nový studijní obor „Informatika v ekonomice“. Podrobnosti najdete v článku, který nám zaslala Ing.Olga Krankusová.

You May Like

Témata