Humpolec zaplaví energie tance

V pátek 17. října zavítá do Humpolce stepařský soubor Merlin ze Slovenska a předvede své umění v podobě nejlepších choreografií irských tanců.

Merlin se na slovenské taneční scéně pohybuje od roku 1994 a má zkušenosti i ze zahraničí. Vyznačuje se kvalitním tanečním repertoárem se zaměřením na stepové show a irské tance, které jsou zosobněním dokonalého souladu, rytmu a jedinečné harmonie pohybů. V rámci Celtic Energy Tour 2008 vystoupí i v Humpolci, kde se diváci mohou těšit na dynamické taneční představení plné energie. Vystoupení proběhne v sálu kina od 19.00 hodin.


Předprodej vstupenek v infocentru Humpolec, vstupné je 260 Kč.
Atmosféru tohoto programu působivě zvýrazňuje velkolepé scénické a světelné vyznění a mnoho kostýmových převleků, které efektně dotváří dokonalý umělecký zážitek z představení. Irské tance jsou zosobněním dokonalého souladu, rytmu a jedinečné harmonie pohybů.


Tvůrci programu připravili dokonalý koktail pro všechny smysly. Pulzující energie mládí se spojuje s opojnými pocity radosti a smutku. Charakteristická irská hudba spojená s taneční virtuozitou, rafinovaná práce nohou, strhující rytmus a údernost irského stepu, to vše vytváří dokonalou taneční show.

Zdroj:
www.september.cz 

Čtěte dále:   Dětský den - Mámo, táto, pojď si hrát!

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Fitness centra Karamba - sauna otevřena

Čt Říj 2 , 2008
Již od října 2008 bude otevřena SAUNA a to soboty a neděle.Od listopadu bude poté otevřena v celé provozní době,tedy i středy a čtvrtky.První sauna tedy na Vás čeká již 4-5.10.2008.Těšíme se na vaši návštěvu! Čtěte dále:   Bernardfest 2023

You May Like

Témata