Jak snadno a trvale zhubnout

1

Nový rok je ve znamení předsevzetí. Zatímco dodnes jsem se spolehlivě podobným nesmyslům vyhýbala, letošní rok jsem se přinutila sama nad sebou zamyslet a dospět k závažným faktům a následnému rozhodnutí. Jsem prostě tlustá a nutně musím zhubnout! Trend vychrtlých anorektických modelek žijících pouze z vaty namočené v pomerančové šťávě velí jasně: musím vypadat jako ony.
Co nedoženu na výšce, vyrovnám snadno na šířce. Budu štíhlá, budu krásná, budu IN. Všechny mé rovněž obézní kamarádky zezelenají závistí a já jim jen budu udělovat odborné a zasvěcené rady, jak zhubnout. Navíc budu moci konečně nosit ty krásné hadříky, co jsou v obchodech k vidění pouze ve velikostech S.

Vytyčila jsem si jasný cíl:

Váha: – 15 kg, obvod pasu: – 15 cm, obvod boků: – 15 cm, obvod stehen: – 15 cm (tj. o 7,5 cm na každém stehnu).

Žádné čokoládové tatranky, Siesty, koblihy a větrníky!!! Ani čokoládové trubičky plněné šlehačkou! No, tohle přece není nereálné.Stačí jen dodržovat principy správné a racionální životosprávy.Pětkrát denně malá porce jídla obsahující minimum skrytého tuku, to snad není nic těžkého. A hurá do toho!

Vše kolem své váhy si budu každodenně evidovat, abych měla jasný přehled o svých úspěších a abych se mohla vyvarovat případných chyb, kterých předpokládám nebude mnoho, neboť mám jasnou motivaci a zvolenou metu.

 

Deník úspěšné vymítačky ďábla (tj.tuku) :

 

1.ledna Ranní váha: 70 kg. No, dnes ještě nezačnu, protože jsem pozvaná na slavnostní novoroční oběd k rodičům. To se nedá odmítnout, protože bych mámu šíleně urazila a taky určitě uvaří něco moc dobrého. Tak si ještě “naposledy” osladím život, ne? Ale od zítřka to začne!

2.ledna Ranní váha: 71 kg. Tučný novoroční oběd u rodičů okamžitě vyvolal tvorbu odporného tuku.Taky mám od včerejška pořádně roztažený žaludek, tudíž mám stále hlad a musím jíst. Začátek diety se opět posouvá.

3.ledna Váha: 71,5 kg. Tak jsem se do toho konečně pustila. Celý den jím akorát rajčata, papriky, okurky a zapíjím to vodou s citrónem. Velmi dobře.

4.ledna Váha: 71,3 kg. No vida! A pak že to nepůjde. Hubnu sice pomalu, ale hlavně že jde váha dolů. Každý gram je úspěch. Iba vydržať!!

5.ledna Váha: 71,8 kg. Ach jo. Včera večer jsem se neovládla a u televize jsem nekontrolovaně sežrala dvě čokoládové tatranky. Dočetla jsem se, že člověk má mít laskominy schované na co nejhůře dostupném místě, aby k nim měl ztížený přístup. Naházela jsem tedy všechny nakoupené tatranky nahoru do prádelníku za srovnané povlečení. Třeba časem zapomenu, že jsem je tam dala.

6.ledna Další úspěšný den: 71 kg. Dietní stravování minulého dne se osvědčilo.

7.ledna Váha: 71,5 kg. Sakra. Na ty schované tatranky jsem nezapomněla.

8.ledna 70,9 kg Člověk se nesmí nechat odradit prvotními nezdary. Pokud jednou škobrtne, neznamená to, že by měl rezignovat, ale musí se zase hned vrátit k zdravým stravovacím návykům. Jak vidno, výsledek na sebe nenechá dlouho čekat.

9.ledna 70,2 kg Mám příšerný hlad. Celý den mi kručelo v břiše a sužovaly mě bolestivé křeče. Všechno, ale naprosto všechno mi nějakým způsobem připomínalo jídlo. Dnes například napadnul čerstvý sníh a když mi křupal pod nohama, připadalo mi to, jako když mačkám pytlík s pudinkovým práškem. Zasněžené stromy vypadaly, jako by je někdo přelil bílkovou polevou, střechy domů byly pocukrované moučkovým cukrem …

10.ledna 69,8 kg Auuaa, dala bych si hranolky. A proklatě dobré kuře.

11.ledna 69 kg Uf.ff. Přeju si zemřít.

12.ledna 70,5 kg Kruci. Za to může těch 5 tatranek, co jsem včera snědla najednou, protože jsem byla hladem tak zesláblá, že jsem už ani nebyla schopná obléci se ráno do práce. Ale hned se zase vracím ke svému hubnoucímu režimu. Já vydržím!

13.ledna 69 kg Velmi dobře. Ta strašlivá muka bych ale nikomu nepřála. Když jsem dnes šla kolem cukrárny, měla jsem chuť vrhnout se na sklo a olíznout výlohu.

14.ledna 68,5 kg Rozhodla jsem se, že jídlo nahradím sexem. Dočetla jsem se totiž, že při hodině aktivního sexu může člověk spálit až 250 kalorií. Což je vlastně jedna celá tatranka! To znamená, že když bych denně snědla 5 tatranek (jak je mým dobrým zvykem), musela bych se sexu věnovat celkem …………. Proboha! ………… Tak dlouho?! Asi ty tatranky přeci jenom trochu omezím.

15.ledna 69,5 kg Hora sádla. No super. Sex prostě nezabírá. Asi nebyl dostatečně aktivní.

16.ledna 70,5 kg Proč??? Kde se to vzalo? Ach jo, nezbývá než si nechat udělat bandáž žaludku. Tohle už je fakt nemoc.

17.ledna 71 kg Kristepane. Proměnila jsem se v panáčka od Michelina.

18.ledna 72 kg Stav dosažení nejvyššího stupně obezity. Všechny kalhotky se mi zařezávají do kůže, na vnitřní straně stehen mi začínají praskat švy riflí. Už jsou mi malé i ponožky. Katastrofa! Musela jsem si koupit nové kalhotky nadměrné velikosti – dost nevzhledné. Něco podobného nosila moje babička v osmdesáti letech. (Hlavně mě v nich nesmí vidět žádný chlap, asi by se poblil).

19.ledna 70 kg Rada z časopisu Žena a život: “Když vám kručí v břiše, napijte se vody.Voda zahání hlad, protože hlad je vlastně převlečená žízeň.” Vzhledem k tomu, že hlad mám 18 hodin denně (tj. v době, kdy nespím), vypila jsem skoro 12 litrů vody. Ale je vidět, že to funguje. Žena a život je perfektní časák, jiný už si kupovat nebudu (a má feministický nádech, to se mi líbí).

20.ledna 69 kg Stále pokračuji v pití vody. Připadám si jak průtokový ohřívač, protože po tom množství vypité vody se mi chce pořád na malou stranu. Dnes jsem celé odpoledne jenom seděla na záchodě, protože mě přestalo bavit stále si na něj sedat a pak zase vstávat a pořád takhle dokola, o svékání a oblékání ani nemluvě. Ale hubnu a to je důležité.

21.ledna 70 kg Do prdele!!! Že bych ze sebe všechnu tu vodu nevypustila? Ale kde je? Že by se v těle přeměnila na tuk? U mě je možné absolutně všechno.

22.ledna 70,8 kg Zastavit moji žravost by dokázaly jen rty pomazané sekundovým lepidlem. Všechno samozřejmě zkazily ty tatranky (a taky dva vepřové řízky a hora bramborového salátu).

23.ledna 68,5 kg No výborně. Super! No, zas tak moc super to nebylo, protože jsem celý den zvracela a měla střevní potíže. Dát si řízky, bramborový salát a tatranky po vodové dietě nebyl zrovna moc dobrý nápad. (Jo, a Ženu a život si už nekoupím. Nemám zapotřebí číst nějaké bláboly vypatlaných slepic.)

24.ledna 69,5 kg V poledne jsem šla s kámoškou do restaurace na oběd. Dala jsem si řecký salát a moje hubená kamarádka si objednala svíčkovou “se šesti”. Když jsem ji viděla, jak do sebe hrne ty knedlíky velikosti kolečka od tříkolky, měla jsem chuť nacpat jí je všechny do pusy a do nosních dírek pak citrón a brusinky. Ať se tím jídlem zadusí, mrcha jedna vychrtlá! Doma jsem pak ze vzteku snědla tři stogramové čokolády.

25.ledna 70 kg Do zítřka rozhodně zhubnu 2 kg pomocí “párkové” diety. Fígl spočívá v tom, že se celý den smí jíst pouze párky, zato ale v jakémkoliv množství (takže nebudu mít vůbec hlad).

26.ledna 68,6 kg  Je mi špatně. Už v životě nechci vidět párek! Ani žádné jiné jídlo!

27.ledna 68 kg Najela jsem na společnou stravu s mým morčetem. Všechno jídlo, co žere morče, je bohaté na vlákninu, která v žaludku bobtná a snižuje pocit hladu. Navíc má nízký gykemický index a při trávení se vydá více energie než je vlastní příjem v potravě. Proč jsem to jen nevěděla dřív? Teď je vlastně problém vyřešen.

28.ledna 69 kg Proboha proč ??? Udělala jsem test: zvážila jsem se na digitální váze a následně pozřela 80g zrní, co jsem vyhrábla morčeti z misky. Po opětovném zvážení sebe samé jsem musela zkonstatovat, že jsem přibrala 365g. Lze tento fakt nějak vědecky objasnit? Buď nabobtnáním zrní nabírá nejen na objemu ale i na váze, nebo při jídle polykám nějak víc vzduchu. Kolik asi tak může vážit 1 litr vzduchu?

29.ledna 69 kg Změna. Najíždím na Atkinsonovu dietu, která je naprosto zaručená. S její pomocí už zhubly všechny hollywoodské hvězdy. Princip spočívá v tom, že se jedí jen samé živočišné bílkoviny a žádné přílohy. No v tom nevidím žádný problém. Když do sebe budu moci nacpat celé grilované kuře i s dozlatova propečenou kůžičkou, komu bude vadit, že si k tomu nedám nějaké hnusné škrobovité brambory? Mně teda určitě ne.

30.ledna 70 kg Ha. Dieta přítele Atkinsona selhala.

Čtěte dále:   Páteční videovtípek

31.ledna 71 kg Podařilo se mi celý půl den nemyslet na jídlo. To je naprostý úspěch. Bohužel zbývající část dne jsem sežrala, co jsem potkala. A že jsem potkávala hodně. Hlavně tatranky, které se už ani nesnažím schovávat.

 1.února 72kg Kde jsem udělala chybu?

Mělo vůbec cenu držet celý měsíc dietu, když na konci svého snažení vážím ještě více než jsem vážila před měsícem? Ne. Přestanu s dietou, protože je to na dvě věci. A sex nahradím jídlem. Huráááá !!! (Stejně mě to už nebavilo.)

A hned zítra se za tu celoměsíční dřinu odměním. Dojdu si koupit nějaký luxusní kostýmek (bohužel velikosti XL). Ale co, komu se ty vychrtlé anorektičky vlastně líbí? Pár potrhlým módním návrhářům. Mně teda rozhodně ne. Nakonec i chlapi si raději sáhnou na pořádný zadek než aby si potloukli ruce o vyhřezlé kosti.

Jůůůůů, a k večeři si udělám steaky s obrovskou horou bramborových kroket (to bude úplná Annapurna). A po večeři si na DVD pustím nějakou romantickou slaďárnu a dám si k tomu ty výborné větrníky, jak jsou plněné vynikajícím pudinkovým krémem s nádechem punče a ještě šlehačkou a navíc polité čokoládou. Jak já miluju život!!!!

Sbohem dieto, odcházím žít !

myska

One thought on “Jak snadno a trvale zhubnout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolec se na postup nadřel

St Úno 9 , 2005
Šťastný konec měl nakonec čtvrtfinálový boj v krajském hokejovém přeboru pro humpoleckou Jiskru. Ta po domácím výpadku a remíze 1: 1, musela vyhrát v Telči. Nakonec se jí to povedlo, ale svěřenci trenéra Krejčího zvítězili tím nejtěsnějším možným rozdílem. Čtěte dále:   Krásy Českoslovenštiny II

You May Like

Témata