Kabát se v Humpolci předvedl jako dobře namazaný stroj. Podívejte se

3

Odkaz na video. Vrcholem letošního Bernard Festu v Humpolci bylo vystoupení skupiny Kabát. Teplická sestava předvedla skvělou show plnou energie. Vše podpořil výborný zvuk, světelné efekty a v neposlední řadě dychtiví fanoušci. Zaplněné náměstí se dočkalo největších hitů kapely a dlouhého přídavku hodinu a půl trvajícího koncertu. Kabát se Humpolcem přehnal doslova jako dobře namazaný stroj.

Závěrečnému koncertu, ale i celému letošnímu festivalu přálo počasí. Větší sprška se z nebes nad Humpolcem snesla jen jednou v sobotu odpoledne před koncertem ansámblu Idy Kelarové Čhavorenge s hudebníky České filharmonie. Chvílemi emotivní koncert dojal mnoho festivalových návštěvníků.

Skvělý koncert předvedla i kapela z Kutné Hory Rybičky 48. Parta s trabantem na pódiu pozvala fanoušky na velký výroční koncert v příštím roce.

Součástí festivalu byly i koncerty klubovějšího charakteru na druhé scéně v motorkářském doupěti v ulici 5. května. Velký ohlas sklidila parta Jazz Pilgrim i Čáro Gipsy, kteří nutili k tanci.

Organizátoři mohou být s letošním festivalem spokojeni, stejně jako fanoušci, kteří jistě ocenili „jízdní řád“ všech vystoupení, která začínala mnohdy na minutu přesně.

Původní článek a video: https://pelhrimovsky.denik.cz/kultura_region/kabat-humpolec-koncert-rybicky-bernard-fest-show-hity-podium.html

Axl

3 thoughts on “Kabát se v Humpolci předvedl jako dobře namazaný stroj. Podívejte se

  1. Díky pořadatelům za opravdu luxusní program. A vyvrcholení takřka plnohodnotného koncertu Kabátu byla opravdová slast.
    Jediné co už je trochu moc je Mig21, ten už se ojídá, podobně jako před lety stále opakované Wanastovky. Jinak nemám co vytknout. Skvělé pivo, organizace, čisté toalety….vše perfektní, stejně tak nakonec i to počasí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Nehoda na D1 u Humpolce: srazily se dva kamiony, místo je průjezdné

Út Čvn 20 , 2023
Hned dvě vážné nehody zkomplikovaly v pondělí odpoledne dopravu na D1 na Pelhřimovsku. První uzavřela část dálnice na na 80. kilometru mezi Koberovicemi a Vojslavicemi. Druhá nehoda zavřela cestu na Prahu u Humpolce. Obě místa jsou již průjezdná.
Nehoda dvou nákladních aut na dálnici D1 u Humpolce.

You May Like

Témata