KINO HUMPOLEC program na měsíc ZÁŘÍ 2005

Humpolecky kino jeste nezavreli

sobota 3.9.
20:00
 neděle 4.9.
20:00 12 DŮM VOSKOVÝCH FIGURÍN
Trudyho muzeum voskových figurín, je plné soch, jež vypadají jako živé. Parta šesti přátel zanedlouho přijde na šokující důvod toho, co dává figurínám tak realistické vzezření. Jakmile přátelé odhalí temné tajemství města, začne je pronásledovat šílený zabiják a oni stojí na počátku krvavé bitvy o přežití. Skupina se musí probít z města a nebo se navždy stát součástí sbírky Domu voskových figurín…
Vstupné: 60,-Kč  USA 120 min 60

úterý 6.9.
20:00
středa 7.9.
20:00
čtvrtek 8.9.
20:00 15 ROMÁN PRO ŽENY
Komedie režiséra Filipa Renče podle scénáře Michala Viewegha. Román pro ženy patří k nejoblíbenějším titulům Michala Viewegha, bezpochyby nejpopulárnějšího českého spisovatele současnosti. Inteligentní romantická komedie, založená na originální situační komice, vtipných dialozích a jímavém lidském osudu. Román pro ženy je jemně groteskním příběhem dvou žen.
Vstupné: 70,-Kč  ČR 100 min 70

sobota 10.9.
20:00
neděle 11.9.
20:00 o BLÍZKO NEBE
První český "evropský" film, s mezinárodním obsazením, etnickou hudbou a univerzálním tématem, platným nejen v české kotlině. Stejně jako jsou dnešní mladí lidé otevřeni jiným kulturám, je jim otevřen i tento film. Hraje v něm černošská muzika, mluví se anglicky a kouří tráva.
Příběh o lásce k bílé dívce vyprávěný očima mladého Afričana žijícího se svou rodinou v hotelu "Blízko nebe". Tragikomické vyprávění hlavního hrdiny Samuela propletené s příhodami ostatních obyvatel hotelu.
Režisér Dan Svátek na sebe upozornil již svým debutem Zatracení.
Vstupné: 60,-Kč ČR 100 min 60

úterý 13.9.
17:30
 středa 14.9.
17:30
 o KOUZELNÝ KOLOTOČ  pro děti
Malá Florence si bezstarostně hraje v krásné zahradě s kolotočem, znenadání se však vinou zlého kouzla ocitne uvězněná v tajemném ledovém vězení.  Vinou zlé příhody se přerušilo kouzlo a vypustilo zlého čaroděje na svobodu a on musí za tři dny najít tři diamanty, které mu zaručí svobodu a umožní mrazivou pěstí vládnout celému světu. Čtyři přátelé, psík, kráva, slimák a králík, se okamžitě vydají na nebezpečnou cestu, aby našli tři kouzelné diamanty dříve než Zeebad. Podaří se jim zachránit svět? Zachrání svoji kamarádku Florence? Animovaný britský zábavný film pro děti i dospělé v sobě kombinuje dětskou zábavu i moderní dobrodružství ve stylu Pána prstenů a Indiana Jones.
Vstupné: 60,-Kč VB 80 min 60

úterý 13.9.
20:00
 středa 14.9.
20:00 15 SIN CITY- MĚSTO HŘÍCHU
Sin City – město hříchu je zamořeno kriminálníky, zkorumpovanými policisty a sexy ženami; někdo touží po pomstě, někdo po spasení a další… po obojím. Film představuje příběhy ze tří Millerových novel včetně Sin City, které odstartovalo dlouhodobou a kritiky oceňovanou sérii komiksů, stejně jako The Yellow Bastard a The Big Fat Kill. Rodriguez společně s Millerem převedli tyto legendární příběhy ze stránek knih na filmové plátno a zůstali naprosto věrní vzhledu, pocitům a dialogům knih.
Vstupné: 60,-Kč USA 125 min 60

čtvrtek 15.9.
20:00 o NĚCO JAKO LÁSKA
Skvělí herci (Ashton Kutcher, Amanda Peet), dobře vybraná muzika a romantický příběh. Vůbec se k sobě nehodí, ale sedm let je osud svádí znovu a znovu dohromady – bohužel, pokaždé v nesprávnou chvíli. Zatímco se potýkají s problémy ve vztazích, střídají kariéry a trpí stále novými rozchody, postupně se z příležitostných kamarádů stávají nejlepšími přáteli, kteří se spolu mohou bavit o všem.
Oba zoufale hledají lásku a vztah, které by nebyly odsouzeny ke katastrofickému konci, až je jejich sedmileté přátelství dovede ke zjištění, že je mezi nimi možná… něco jako láska.
Vstupné: 70,-Kč USA 100 min 70

Čtěte dále:   Promítání filmu "Život začíná po stovce"

sobota 17.9.
20:00
neděle 18.9.
20:00 12 PŘÍŠERNÁ TCHÝNĚ
Charlotte hledala dlouhé roky toho pravého. Teď konečně našla muže svých snů Kevina, jenomže se naneštěstí ukázalo, že jeho matka Viola je přímo ztělesněná noční můra. Viola, osobnost televizního zpravodajství, která nedávno přišla o práci, se obává, že ztratí i svého syna, a tak se rozhodne, že jeho snoubenku zapudí tím, že se změní v co nejpříšernější tchyni. S jejím šíleným plánem jí pomáhá její asistentka Ruby. Charlie se ale rozhodne, že si to nenechá líbit, a protože se svou protivnicí rozhodně nehodlá jednat v rukavičkách, strhne se nelítostný boj o to, kdo zaujme v Kevinově životě první místo… Hrají: Jennifer Lopez, Jane Fonda, Michael Vartan
Vstupné: 70,-Kč                                                                                                                                                              USA 100 min 70

úterý 20.9.
20:00
středa 21.9.
20:00
čtvrtek 22.9.
20:00 12 Mr. and Mrs. SMITH
Brad Pitt a Angelina Jolie se představí v hlavní roli sexy akčního filmu, který je plný špičkové akce, nejmodernějších speciálních efektů a neuvěřitelných kaskadérských kousků. Zároveň je také komediálním příběhem o neobyčejných lidech s obyčejnými problémy. FILMOVÝ TIP
Vstupné: 70,-Kč USA 120 min 70

sobota 24.9.
20:00
neděle 25.9.
20:00 o KUNG-FU MELA
Ztřeštěná hongkongská komedie plná neuvěřitelných akčních scén.
Píší se 40. léta 20. století a předrevoluční Čínu ovládá chaos. Uprostřed tohoto zmatku se odehrává příběh zlodějíčka Singa (STEPHEN CHOW), který se zoufale snaží stát členem rafinovaného a nemilosrdného gangu Sekerníků, pod jehož zločinnou nadvládou se ocitla celá Šanghaj.  Svými snaživými  pokusy spustí lavinu událostí, vedoucích ke střetu dvou zcela odlišných světů. Během následného souboje obyvatelů čtvrti Vepřína s krutým gangem se nečekaně objeví na scéně několik legendárních mistrů kung-fu. Sing však – i přes všechny své zoufalé pokusy – postrádá duši zabijáka a musí se smířit se svou vlastní smrtelností, aby odhalil opravdovou podstatu mistrovství v bojových uměních.
Vstupné: 70,-Kč  HONG-KONG 100 min 70

úterý 27.9.
20:00 12 BOŽSKÁ JULIE
Film natočený podle románu W. Somerseta Maughama „Theatre“ adaptoval držitel Oscara, Ronald Harwood (Pianista). Opojná kombinace rozpustilé komedie a bolestného drama, v hlavní roli Anette Bening jako půvabná a okouzlující herečka Julia Lambert.
V Londýně 1938 je Julia Lambert na vrcholu – jak po fyzické stránce, tak i z hlediska kariéry. Její úspěšná divadelní kariéra a její manželství s pohledným impresáriem Michaelem Gosselynim (Jeremy Irons) pomalu zabředává do šedi běžných dnů a přestává ji naplňovat. Julia touží po změně, rozruchu a jiskření. Znenadání vstoupí do jejího života Tom Fennell (Shaun Evans), mladší muž, který je jejím velikým obdivovatelem.
Vstupné: 60,-Kč KAN/USA 100 min 60

středa 28.9.
20:00
čtvrtek 29.9.
20:00 15 3:15 ZEMŘEŠ
13. listopadu 1974 obdržela policie šílený telefonát, který je zavedl do Ocean Avenue 112 v Amityville, Long Island. Uvnitř rozlehlého domu se jim naskytla děsivá scéna – celá rodina DeFeových byla zavražděna. V následujících dnech se Ronald DeFeo, Jr. přiznal k tomu, že postupně zastřelil své rodiče a čtyři sourozence, a tvrdil, že hlasy v domě ho vedly ke spáchání těchto hrůzných vražd. O rok později se George a Kathy Lutzovi a jejich děti stěhují do tohoto domu a věří, že bude jejich vysněným domovem. Ale krátce poté, co se zabydlí, začnou se dít podivné a nevysvětlitelné věci, ze všech koutů domu se ozývají podivné hlasy…
Od tvůrců Texaského masakru motorovou pilou.
Vstupné: 60,-Kč USA 140 min  60

kapik

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

V říjnu v humpoleckém kině uvidíte

Pá Srp 26 , 2005
CO VÁS ČEKÁ V KINĚ V ŘÍJNU (možná) Čtěte dále:   Harry Potter maraton

You May Like

Témata