KinoDiv – zveme vás na divadlo do kina!

Ve spolupráci s platformou DRAMOX vám nově vždy jeden pátek v měsíci přinášíme záznam divadelního představení na plátně Kina Humpolec. Jedná se o představení derniérovaná, na která už do divadla nevyrazíte, ale k nám do kina díky KinoDivu můžete.

Vstupné 200 Kč, pro studenty, seniory (65+) a ZTP zvýhodněná cena 150 Kč
Zvýhodněnou cenu je možné uplatnit pouze při osobním nákupu na infocentru Humpolec nebo v pokladně kina.

·         KinoDiv 1 – pátek 15/9 v 19:00

Jedlíci čokolády (Klicperovo divadlo)

Láska nebeská při zastávce v Čechách. Příběh tří sester, co se stavějí na vlastní nohy po smrti otce, který se v šedesáti zabil v autoškole. Nejmladší Valérie trpí agorafobií a nebyla od jeho smrti venku, Róza se projedla ke dvěma metrákům váhy a prostřední Helena jako jediná vydělává a kormidluje chod domu na předměstí. V hořkosladké komedii Klicperova divadla exceluje pod režisérskou taktovkou Davida Drábka Pavla Tomicová.

komedie
2 hod 30 min

Vstupenky online

Kinodiv - Jedlíci čokolády (Klicperovo divadlo)
Kinodiv – Jedlíci čokolády (Klicperovo divadlo)

·         KinoDiv 2 – pátek 13/10 v 19:00

Želary (Městská divadla pražská)

Český bestseller na jevišti. Užijte si dramatizaci povídky Květy Legátové Jozova Hanule, která vypráví emotivní příběh z horských samot. Výtvarně působivá inscenace s charismatickými herci zaujme skvělou režií Pavla Kheka. Jednoduchá scéna i tradiční písně dokonale dokreslují atmosféru života na slovácké vesnici ve válečných letech. Silnou a dojemnou dramatizaci si zamilujete. V roce 2003 natočil režisér Ondřej Trojan podle stejného příběhu film Želary, který získal nominaci na Oscara v kategorii nejlepší cizojazyčný film.

drama
2 hod 5 min

Vstupenky online

·         Kinodiv 3 – pátek 17/11 v 19:00

Odcházení (Národní divadlo moravskoslezské)

Poslední velká hra Václava Havla protkaná odkazy na Višňový sad A. P. Čechova a Shakespearova Krále Leara. Inscenace vystihuje to nejlepší z Havla, jeho humor, mistrovskou hru se slovy i groteskní pohled na společenské hemžení. V hlavní roli vyniká Jan Fišar, bard souboru Národního divadla moravskoslezského, který za svůj výkon obdržel nominaci na Cenu Thálie. Sledujeme konec kariéry kancléře Viléma Riegra, který se během vyklízení státnické vily potácí mezi svými politickými oponenty, bulvárními novináři, dominantní přítelkyní, mladičkou obdivovatelkou a dalšími ženami svého života.

absurdní drama
2 hod 3 min

Vstupenky online

·         KinoDiv 4 – pátek 8/12 v 19:00
Zimní pohádka (Dejvické divadlo)

Psychologické drama se šťastným koncem v podání skvělého ansámblu Dejvického divadla. Sledujte spletitý příběh o lásce, žárlivosti i důsledcích unáhlených lidských činů a bavte se sledem vtipných scének, které vedou k toleranci a odpuštění. Boj králů v podání Davida Novotného a Martina Myšičky o Lenku Krobotovou vás bude mrazit i hřát. Vydejte se do bizarní pohádky na Sicílii a do Čech, které podle jedné z posledních a zřídka uváděných Shakespearových her leží u moře!

drama
2 hod 27 min

Vstupenky online

Těšíme se na viděnou na KinoDivu!

Městské kulturní a informační středisko v Humpolci

 

 

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Loučení s létem

Čt Zář 14 , 2023
Neděle 17.09.2023 14:00 – 18:00, Jiřice

You May Like

Témata