Klopýtnutí stálo Čejov zbytek naděje

Hokej. Boj o titul okresního přeborníka se týká už jenom celků pelhřimovského Spartaku. Čejovští se z něho vyřadili sami domácí remízou s pelhřimovským HC.

Pelhřimov B – Humpolec B 7:1

Jednoznačný výsledek zápasu naznačuje neméně jasný průběh. Nejinak tomu bylo i ve skutečnosti. Hosté se celý zápas pouze trápili a bránili útočné enklávě béčka Pelhřimova. Humpolečtí dostali v polovině zápasu šanci v podobě trestného střílení, kterou však výborný Trčka zlikvidoval. Nebýt hostujícího brankáře Ždimery, skončilo by utkání ještě větším debaklem Jiskry. Fakta – góly: 19. a 50. Vaněk, 16. Zajíček, 20. Strnad, 36. Sláma, 37. Beneš, 45. Švára – 27. Radil. Rozhodčí: Nenadál a F. Nacházel. Vyloučení: 3: 0. Třetiny: 3: 0, 2: 1, 2: 0. Pelhřimov B: Trčka – Sláma, Lhotský, D. Pamětický, Zukal, Krčál, Miksa, Klubal, Tichý, Švára, M. Zajíček, P. Beneš, Vaněk, Skok, Vydlák, Vítek. Humpolec B: Ždimera – Dolejš, Bláha, Svoboda, Radil, Minks, Borovec, T. Bláha, Horáček, Krčil, Pipek.

Čejov – HC Pelhřimov 6:6

Čejovští hokejisté, kteří usilovali o čelo okresního přeboru, výrazně podcenili svého bojovně naladěného soupeře a po matném výkonu pouze remizovali. Hosté ze sebe vydali maximum a hlavně zásluhou výtečně chytajícího Pavla Mastného si po zásluze odvážejí z horkého humpoleckého ledu cenný bod. Fakta – góly: 12., 16., 37. a 56. Pavlas, 16. Vašek, 31. P. Kerbr – 19. a 33. Beneš, 10. Vytiska, 29. David, 36. Fanta, 38. Matoušek. Rozhodčí: Parýzek, Novotný. Vyloučení: 4: 7. Přesilovky: 0: 2. Třetiny: 3: 2, 2: 4, 1: 0. Čejov: Štastný – T. Moravec, Sibera, Folejtar, Koten, Vašek, Pavlas, T. Maršík, Z. Moravec, M. Kerbr, P. Kerbr, Tauber, Bárka. HC Pelhřimov: P. Mastný, Beneš, Petr Mastný, David, Vytiska, Čermák, Musel, Matoušek, Vichr, Fanta, Bartoška, Hron.

Čtěte dále:   AFC Humpolec - FC PBS Velká Bíteš 5:0

Pelhřimov C – Horní Cerekev 9:6