Koupaliště Žabák v sezóně 2007

20

Nový provozovatel veřejného koupaliště Žabák, společnost „Zimní stadion Humpolec, s.r.o.“ zahájil letošní sezónu.

V sobotu 19.5. jsme přivítali první letošní návštěvníky, kdy přišlo 50 a v neděli 80 návštěvníků. Z důvodu nižšího zájmu o dopolední koupání ve všední dny upravujeme otevírací dobu v pondělí až pátek na 12.00 – 20.00, kdy bude v platnosti pouze odpolední vstupné. O víkendech bude otevřeno od 10.00 a vstupné bude platit v plné škále.
Po 3 dnech, kdy nám počasí nepřálo, se opět otevřou brány koupaliště Žabák. K dispozici jsou již upravené antukové kurty, kde si můžete zahrát tenis nebo volejbal. Za prvních 10 dní, kdy jsme měli otevřeno, navštívilo areál přes 1000 lidí.


Na sezónu 2007 jsme pro Vás připravili změny v systému vstupného. Zavádíme dopolední vstupné od 9 do 13 hodin a vstupné „Na skok“ od 18.00. V prvním případě vycházíme vstříc lidem odcházejícím třeba na odpolední směnu nebo těm, kteří chtějí obědvat doma. Ve druhém případě chceme zjednodušit návštěvu i lidem, kteří přijdou z práce kolem 17.hodiny, chtějí se přijít vykoupat, ale je jim líto zaplatit odpolední vstupné. Počátek platnosti odpolední vstupenky jsme posunuli na 13.hodinu. Jsme přesvědčeni, že takový systém bude více vyhovovat potřebám občanů.
Děti do výšky 110 cm ZDARMA.
Odkládací skříňka: 1 den 5 Kč (+ 45 Kč vratná záloha na klíč)


Chcete-li být v aktuálním obraze klikněte: http://www.zabak.estranky.cz

Čtěte dále:   Divizní derby v Humpolci

olaf

20 thoughts on “Koupaliště Žabák v sezóně 2007

 1. Řekl bych, že úpravou vstupného nechtějí provozovatelé pomoci lidem, kteří přijdou z práce po 17. hodině. Spíše tady někdo sleduje své vlastní zájmy…

  1. Řekl bych že je plně na provozovateli jak se bude chovat. Šanci vzít si areál do pronájmu měl každý, ale ono něco zkusit skutečně dělat není zvláště v Humpolci tak jednoduché…

 2. Dobrý den, naopak, chci poděkovat, že jste k tomuto kroku přistoupili. Myslím, že je to dobré a více lidí to využije.
  A nějaké zájmy tady neřešte. To sou zase keci.

  1. všechna čest p. Hynkovi a spol. jejich přístup a služby je o několik tříd výše než jak to provozoval slavný p. Vališ a jeho poskokové.
   P.S. už ho někdo zažaloval za ten jeho šlendrián ve správě majetku TJ Jiskra ?

     1. Ve vsem, od udrzby sportovist, moznosti opustit areal az po normalni obsluhu u vstupu, staci se tam zajit podivat. A jestli vam pripada napr. kauza zimniho stadionu malo, tak je marne s vami ztracet cas.

     2. Teď zrovna čtu, že dopolední koupání se z důvodu nezájmu veřejnosti ve všední dny ruší. Taky vylepšení. Na čem se nevydělává, tak to prostě nebude.

     3. A až zájem veřejnosti o prázdninách bude, tak se zase zavede, taky vylepšení.. Kecat a nic nedělat umí každej.

     4. To chce klid,on se nějakej potrefenej vališovec vždycky najde….No a závist ,ta je věčná…

     5. Celou neděli nefungovaly venkovní sprchy.A poskoci tam jsou stejní jako loni a předloni, protože bez nich by neuměl slavný pan Hynek udělat v zimě ani led a v létě ani vodu na koupališti.

     6. No vy jste tak nechutně závistivej a zahořklej člověk,až je mi z Vás zle…!!
      Jen doufám že se lidi,kteří chtějí něco dělat nenechají takovým hnusem jako jste vy otrávit a odradit!!

     7. Žabák je super!!! už se moc těším na léto, abych tam mohla vyrazit!!!:-))) tak si všichni nechte těch pomluv, a radši se tam jděte v tomhle vedru zchladit!!!:-)))

     8. no, hlavně, když ty sprchy fungují, že přes ně lidí chodí, to je vždycky keců…:-P :-D!!!

     9. Ale, ale, tady se nam nekdo priznava, odkud vitr vane. Mala napoveda, na koupaliste nechodi, protoze nesnasi soucasne provozovatele, ale ma cely den prehled o tom, co se na nem deje … A ze nejdou venkovni sprchy, ktere kazdy obchazi … Zkuste sledovat provoz pozorneji, treba si vsimnete jeste neceho hroznejsiho, takhle jste k smichu :D.

     10. Tak mi připadá, že tím, že kauzy sauna a zimní stadion už nejsou aktuální, přesunul se „pan“ Ukřivděný na koupaliště. Takže zbývá fotbalové hřiště, ale všechno se zdá mít stejného jmenovatele, bývalé vedení Jiskry a jeho příživníky, aneb staré struktury proti mladším podnikatelům.

 3. No, myslím si že volba je jednoduchá. Pokud se někomu na koupališti nelíbí a není tam spokojenej, tak ať tam nechodí – nikdo ho nenutí. Já taky na Žabáka nechodím, jelikož prostě nesnáším napráskaná městská koupaliště. Ale jinak si myslím, že je super, že koupaliště v Humpolci máme a lidé ho můžou využívat. Ne všichni lidé mají možnost se sebrat a odjet si někam k rybníku nebo do nějakého toho lomu v okolí. A tito jsou zcela jistě šťastní a vděční, že tady Žabák je a mají se kde v létě vykoupat. Takže provozovatelům a městu patří rozhodně dík. A pokud se to někomu nelíbí ….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

V Humpolci představí, jak žijí v domovech senioři

St Čvn 6 , 2007
Domov důchodců Humpolec a Domov blahoslavené Bronislavy pořádají ve čtvrtek 7. června ve spolupráci s Městskou knihovnou Humpolec výstavu nazvanou „Jak se žije v domově“. Čtěte dále:   Humpolec hrál, tasovičtí dávali góly. Brali třetí domácí výhru.

You May Like

Témata