Krajská liga odstartovala. Telč si vyšlápla na obhájce, derby lépe vyšlo Světlé

Druhý ročník obnovené hokejové Krajské ligy mužů Vysočina byl v sobotu rozehrán na třech stadionech. Hned na úvod klopýtl vítěz minulé sezony, moravskobudějovická Žihadla se z Telče vracela s prázdnou.

Start sezony byl zatím pozvolný, dvě utkání byla odložena. V sousedském duelu dorazila do Telče letka Žihadel jen ve skrovném počtu a obhájce triumfu narazil. Duel začal vyrovnaně, ale domácí postupně odskočili na 4:1 a vydřené vedení již do konce nepustili.

Posázavské derby mělo jednoznačnou režii. Hostující Světlá nedovolila domácí Ledči ani jeden gól a v poklidu získala první body v sezoně. „V úvodu utkání byla naše hra místy kostrbatá. V průběhu utkání jsme dostali do hry větší jistotu. Zápas jsme měli celou dobu pod kontrolou,“ komentoval duel na klubovém webu kouč Jan Krajíček.

V posledním utkání prvního hracího dne vyhrála Velká Bíteš v Náměšti nad Oslavou.

Výsledky 1. kola
Náměšť nad Oslavou – Velká Bíteš 4:7, Telč – Moravské Budějovice 5:4, Ledeč nad Sázavou – Světlá nad Sázavou 0:4.

Program 2. kola
Sobota 17. 9.: Velká Bíteš – Velké Meziříčí B (17.00), Chotěboř – Náměšť nad Oslavou (18.00). Neděle 18. 9.: Humpolec – Ledeč nad Sázavou, Bystřice nad Pernštejnem – Telč (oba 17.00), Moravské Budějovice – Pelhřimov (17.30).

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Brod si vybral trasu obchvatu, která zasáhne vesnice a nelíbila se ŘSD

Čt Zář 15 , 2022
Ředitelství silnic a dálnic i ministerstvo dopravy ji dlouhé měsíce odmítaly. Je podle nich drahá, má negativní vliv na životní prostředí a zasahuje do katastrů několika obcí. Přesto havlíčkobrodští zastupitelé právě tuto variantu jihozápadního obchvatu vybrali jako ideální řešení.

You May Like

Témata