Léto na Vysočině propagují nové elektronické turistické noviny

Krajská příspěvková organizace Vysočina Tourism připravila pro nadcházející letní turistickou sezónu originální elektronické turistické noviny Kraje Vysočina.

Virtuální periodikum nabízí přehled turistických novinek, zajímavostí a tipů na dovolenou, samozřejmostí je kalendář kulturních, sportovních i společenských akcí, kterými bude Vysočina žít v nejbližších měsících. Po prázdninách se začne připravovat druhé číslo, tentokrát zaměřené na zimní nabídku.
 
 

Výsledná podoba elektronických novin vznikala plně v režii Vysočina Tourism. „Podklady jsme dávali dohromady několik týdnů, další týden nám zabrala grafická stránka,“ přiblížil proces vzniku prvních elektronických novin Tomáš Čihák, ředitel Vysočina Tourism, a dodal, že velké poděkování za pomoc s přípravou novin patří vedle zaměstnanců organizace i zaměstnancům turistických informačních center v regionu a podnikatelům v cestovním ruchu. Elektronické noviny budou vycházet pravidelně dvakrát ročně vždy před letní a zimní sezónou.

 

První elektronické turistické noviny Kraje Vysočina jsou k dispozici ke stažení na turistickém portálu Vysočiny www.region-vysocina.cz  nebo na webu příspěvkové organizace Vysočina Tourism www.vysocinatourism.cz

zdroj: www.kr-vysocina.cz

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Bezohlednost není ctnost

Čt Čvn 20 , 2013
KRAJ VYSOČINA: Policisté se zaměřili na motorkáře

Témata