Lístky na Bernard Fest v Humpolci jsou v březnu za lepší cenu, pak zdraží

16

Možnost, která se už nebude opakovat. Ještě do konce března je možné koupit vstupenky na hudební festival Bernard Fest v Humpolci za výhodnější cenu. S každým dalším měsícem pak budou dražší.

„Konečná cena dvoudenní vstupenky před festivalem je 1 750 korun,“ upozornil mluvčí pivovaru Bernard, který akci pořádá, Radek Tulis. Aktuálně jsou vstupenky k mání za 1 400 korun.

Bernard Fest se uskuteční 16. a 17. června na Horním náměstí v Humpolci a opět nabídne mnoho zvučných jmen. V pátek se lidé mohou těšit například na kapely No Name, MIG 21 nebo Garage.

V sobotu se na pódiu představí Rybičky 48, Wohnout nebo Janek Ledecký. Headlinerem bude nejslavnější česká kapela současnosti Kabát s frontmanem Pepou Vojtkem.

Čtěte dále:   „Hommage à Santini“ 2023

Axl

16 thoughts on “Lístky na Bernard Fest v Humpolci jsou v březnu za lepší cenu, pak zdraží

  1. Dnes nám posílali v práci pozvánky na 10.6. 30 let hranipexu. A prej tam bude hrát Sting, tak uvidíme.

    1. Rýzner je drsnej kapitalista, když nenosíš výsledky tak jdeš z kola ven. X manažerů a manažerek by mohlo vyprávět, jak rychle v hraňáku skončili.
     Exportně orientovaná firma nemá jinak šanci uspět.

     Nothing personal just business!

     1. Bych zase z Rýznera nedělal nevím co. V hraňáku byl nějakej Radek Novák a to by člověk blil. Nikdo nechápal, kolik let ho tam Rýzner držel než ho vyrazil.

   1. A vis co by zajimalo me? Jestli nekdo pozve ty byvaly manazery, co tu firmu vlastne taky udelali a dneska uz tam nikdo z nich neni…. pochybuju

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Nové silnice na Pelhřimovsku. Opravuje se v Humpolci a dočká se i průtah Lukavce

St Bře 29 , 2023
Přes třicet kilometrů nových silnic a oprava deseti mostů. Na Pelhřimovsku začínají v režii Krajské správy a údržby silnic Vysočiny (KSÚSV) opravy silnic nižších tříd. Kraj Vysočina už začal rekonstruovat Lužickou ulici v Humpolci na silnici III/34771 a brzy zahájí také práce na silnici z Košetic do Vyklantic. Čtěte dále:   Roman Štětina
Jihozápadní obchvat Brodu může být kratší, Šmolovům se nejspíš nevyhne

You May Like

Témata