Měření potvrdila u řidiče alkohol

3

Přes jedno a půl promile alkoholu nadýchal dvaatřicetiletý řidič, jehož v neděli 23. června krátce před třetí hodinou ráno odhalili humpolečtí policisté v Žižkově ulici v Humpolci.

První dechová zkouška ukázala na 1,70 promile v dechu řidiče. „Výsledky opakovaných měření byly 1,64 a 1,57 promile alkoholu,“ doplnila informace policejní mluvčí Stanislava Miláčková.

Další jízdu policisté muži, jemuž hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok a zákaz řízení motorových vozidel, na místě zakázali.

Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/mereni-potvrdila-u-ridice-alkohol-20190625.html

Axl

3 thoughts on “Měření potvrdila u řidiče alkohol

  1. Jo a toto nebyl ani žádný cizinec, ani nepřizpůsobivý, ani žádná srážka, ale místní borec, který se s tím ještě chlubí… a že mohl někoho zmrzačit, nebo zabít mu vůbec nedochází…

    1. Povinně bych ho poslal na pracovní stáž na spinální jednotky v ČR, které často řeší zlomené páteře právě po bouračkách. Aby viděl co podobně zranění mají za peklo.A samozřejmě doživotně sebrat řidičák

    2. Tak chlubit se timhle muze asi jen blbec. Nechci sirit bludy, ale jak vite kdo to byl? Nikde to neni uvedeno

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolečtí uvidí čtyři filmy z kraje

Čt Čvn 27 , 2019
Čtyři filmy, které se natáčely na Vysočině, a to na Orlíku, na Lipnici a v Ledči nad Sázavou, budou moci spatřit obyvatelé a návštěvníci Humpolce.

You May Like

Témata