Město vybere nového provozovatele altánu, chce širší nabídku občerstvení i služeb

16
Město Humpolec hledá nového provozovatele altánu s občerstvením v parku Stromovka. Důvodem je záměr rozšířit otevírací dobu i nabídku poskytovaného sortimentu a služeb. „Měly by více vyhovovat nejen každodennímu provozu parku, ale také kulturním, společenským a sportovním akcím, které se v něm konají,“ říká starostka Alena Štěrbová.

Moderně pojatý a zařízený altán, jenž poprvé začal sloužit místním i turistům před čtyřmi lety po velké revitalizaci Stromovky, dostane nový provozovatel od města k dispozici formou výpůjčky, tedy zdarma. Musí však navrhnout celkový koncept občerstvení a splnit několik podmínek.
Altán má být otevřený po celou hlavní sezonu – od začátku května alespoň do konce září. Navíc musí fungovat také v adventním čase a v období mezi vánočními svátky a Novým rokem. Minimální otevírací dobu město stanovilo na 10.00 až 18.00. Při kulturních a sportovních událostech se „otevíračka“ protáhne podle potřeb až do 22. hodiny.
Město vybere nového provozovatele altánu, chce širší nabídku občerstvení i služeb
Město vybere nového provozovatele altánu, chce širší nabídku občerstvení i služeb
Čtěte dále:   Oznámení o vyhlášení výběrového řízení

Axl

16 thoughts on “Město vybere nového provozovatele altánu, chce širší nabídku občerstvení i služeb

 1. Altánek je pěkný, často okolo chodím. Sedí tam milí lidé co neopomenou promlouvat ke kolem jdoucím a požadovat drobné nebo cigaretu. Taky tam sedí skupinka mládeže která si hraje na záchodech a do okolí pouští muziku z přenosného reproduktoru. Nakonec se tam objevila skupina ukrajinkých dezertérů co tam popijí vodku. Celkově je v okolí toho altánu pěkný bordel. Držím novému provozovateli palce

 2. Držím palce každému odvážnému provozovateli, který se rozhodne si to rozdat s bezďáky a “mládeží”.

  Utratili jsme 50 míčů za park a nikdo se o něj nestará. Věřím, že všichni politici bez rozdílu partají prozřeli a zjistili, že revitalizace nestačí, že je potřeba i následná péče, která ovšem též stojí další finanční prostředky.

  A lide humpolecký, když budeš lhostejný ke všemu co se v parku odehrává, tak budeš jen přihlížet, jak nepřizpůsobivý vítězí.

  Telefoní číslo na policii (158) má každý.
  Policie je zde od toho, aby konala.

  1. Policie je přetížená bojem se zločinci, co parkují u žluté čáry. Ti nejvíce ohrožují náš klid a mír v Humpolci, ne bezdomovci.

    1. policie resi spoustu jinych veci. pokud o jeji praci nic nevite, nechte to radeji bez komentare. V Humpolci podle meho proti policii nelze rict popel.

 3. Štěrbová: „Otevírací doba i nabídka poskytovaného sortimentu a služeb by měly více vyhovovat nejen každodennímu provozu parku, ale také kulturním, společenským a sportovním akcím, které se v něm konají“? Anonym: „Paní Štěrbová, kdy jste šla naposledy okolo? Byla jste se vůbec někdy v parku na nějaké akci podívat ? A co teprve ve večerních hodinách? Slezte z kopce, vylezte ze své růžové bubliny a přijďte se podívat mezi OBYČEJNÉ spoluobčany !!“

 4. Nejprve jste hugíci vyčítali minulému vedení, že pronajal altán „za hubičku“. A teď byste chtěli, aby někdo bez předepsaného nájmu provozoval altán v rozšířené otevírací době, s přidruženou nabídkou nového sortimentu a nových služeb (proboha jakých?). Z takové „lákavé“ nabídky musí mít každý rozumný provozovatel obavy. Chudák, co se na něj asi chystá? Pan Machek dobře ví, jak je to s pořádkem v parku, jak je těžké držet sociálně nepřizpůsobivé „trochu stranou“, ne nadarmo si často sjednává na své akce v parku s Platformou profesionální ochranku.

  1. Stačí vstup do parku zpoplatnit. Při vstupu zaplatit 100Kč a při odchodu 100Kč vrátit. Bezdomovci pak maj utrum

   1. no jasne. To je napad. A neni 100 Kc malo? Treba kdyz tam pujde maminka s kocarkem a dvema detma, aby to bylo hodne motivujici! Co takhle 500 za hlavu? A rozdavat naramky. At to trochu administrativne hodi naklady. Humpolec – mesto otevrene obcanum! Vstup na verejna prostranstvi za poplatek! Dobrej napad. Fandim.

  1. a asi nebude posledni. Jeste bych zavrel nejakou tu skolu a skolku. Sportovni halu a na zimu uzavrel nektere silnice, aby se moc neopotrebovaval asfalt nebo kostky.

 5. Shodnem se na to, že současné využívání kavárny ve Stromovce, by mohlo být lepší. Více oteřených dní a hodin.

  Ať to vyhraje kdokoliv (pokud se někdo přihlásí), bude fajn když se mu to povede.

  Bezdomovci a bujará mládež nejsou problém provozovatele kavárny. Zde je potřeba, vedení města, které začne chránit svůj majetek (městská policie nebo správce parku nebo více státní policie nebo ochranka atd.). Rozhodně není možné problém přehlížet jak to dělalo minulé vedení (Kratochvíl, Kukrechtová, Brukner). Jestli to nové vedení (Štěrbová, Machek, Hrala), zvládne či nikoliv ukáže čas a my budeme mít jasný důkaz jestli je zde změna k lepšímu, horšímu nebo je vše při starém jen se změnili jmenovky. Rok 2023 nám napoví.

  Good luck!

  1. a ja predikuju vysledek: kavarna zavrena – provozovatel se nenasel. Park nevyuzivany uplne – situace se intenzivne resi….

  2. Toz jak stavajici provozovatelka dostala avizo a zameru zmeny hostinskyho, sak sa podivejte jak najednou zacala nabizet palacinky apod. Vono tu pujde!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Axlovy blitky

St Led 25 , 2023
Bez komentáře ……. Čtěte dále:   Oznámení o vyhlášení výběrového řízení
Hle jak se perou - Karel Kryl - prezidentské volby

You May Like

Témata