Na Bernard Festu vystoupí Kabát: cena vstupenek je teď nejvýhodnější

46

Za třináct stovek se dají do konce února koupit dvoudenní vstupenky na letošní ročník hudebního festivalu Bernard Fest. Ten se koná v Humpolci v půlce června. Diváky potěší svým vystoupením například skupiny Mig 21, Wohnout, Rybičky 48 či legendární Kabát.

Lístky na akci mohou lidé pořídit na webu festivalu, případně ve značkové prodejně Rodinného pivovaru Bernard v Jihlavské ulici v Humpolci. „Dvoudenní vstupenky budou do konce února za 1300 korun. Každý další měsíc se pak cena vstupenky zvyšuje. Konečná cena dvoudenní vstupenky před festivalem bude 1750 korun,“ řekl mluvčí pivovaru Radek Tulis a dodal: „Na místě budou k dostání jednodenní vstupenky a také zvýhodněné vstupenky pro děti a seniory.“

Tradiční návštěvníci už se na červen těší. „Bernard Fest je můj oblíbený festival. Oproti Vysočina Festu je atmosféra rodinnější, člověk si tam na náměstí připadá uprostřed dění a hudbu si více užívá,“ řekl Jaroslav z Brna, který si nepřál uvést příjmení. Redakce ho však zná.

Sedmadvacátý ročník letos láká na známé kapely. Program vygraduje koncertem nejslavnější české rockové kapely současnosti. „Domluvit vystoupení skupiny Kabát se podařilo ve velmi krátké době,“ sdělil hlavní pořadatel festivalu Zdeněk Mikulášek. Podle něj je to tím, že humpolecký festival je známý skvělou atmosférou. Svůj vliv má i místo konání, které je na Horním náměstí v Humpolci.

Na festivalu vystoupí také Mig 21, No Name, Wohnout či Janek Ledecký. „Nebudou chybět Rybičky 48, jejichž koncert loni zmařila průtrž mračen. Hned na místě jsme se domluvili, že letos kapela přijede znovu,“ řekl Mikulášek.

Festival nabídne i hudební počiny mimo hlavní proud. To je projekt Hej Romale zpěvačky Idy Kelarové, která vystoupí s pěveckým sborem Čhavorenge v doprovodu hudebníků České filharmonie. Nebude chybět tradiční sobotní dopolední program pro děti s Jaroslavem Uhlířem a Kašpárkem v rohlíku. „Na Vysočinu po roce vrátí i němečtí The Heimatdamisch, kteří si loni získali publikum originálními úpravami světových hitů,“ uzavřel Mikulášek.

Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/kultura_region/bernard-fest-humpolec-kabat-cena-vstup-mig21-wohnout-pivovar-rock-kapely.html

Axl

46 thoughts on “Na Bernard Festu vystoupí Kabát: cena vstupenek je teď nejvýhodnější

 1. Kabat v Humpolci to bude paráda, dobře to zařídili v Bernardu a místní zavistivci zas můžou cumet za plotem a popíjet plastového Branicka z akce.

 2. Takze kdyz to sectu a vydelim, tak je to koncert cca v prumeru za 200 Kc. To moc akci v okoli nenabizi. Za to je vstup na kdejaky ples.

 3. Nemá cenu to rozpitvávat. Kdo chce, tak tam půjde, kdo ne, nepůjde. Já tuto akci už přes 20 let bojkotuji.Takže je to na každém z nás.

 4. Pozitivní je, že letos naposledy bude Bernard zabírat náměstí a celé centrum města.
  A taky, že už konečně město, tedy každý z nás, nebude platit úklid po SOUKROMÉ akci.
  Ať si každý uvědomí, jak je Bernard vyčuraný, když se místo toho chlubil sponzorskými dary městu, které byly v menší hodnotě než úklid po festu!

 5. Jsem pro, aby Bernard fest zůstal tam kde je, tzn. na náměstí, ale ať je to otevřený veřejnosti, když se využívá historické centrum města. Stejně jak zítřejší zabijačkový hody nebo jakákoliv jiná akce v kulisách historického města, kdokoliv tam může přijít neb je vstup zdarma.

  Pokud chce někdo dělat čistě byznysovou akci se vstupem, tak ať si jí dělá uvnitř pivovaru nebo na zaplocený louce někde za městem.

  Myslím, že pivovar vydělává dostatečné prachy, aby uspořádal akci bez nutnosti vstupu.

  Nákladní doprava v centru města, nevyřešené parkování pro jejich osobní auta, přespřílišné vytěžování ČOV, silný zápach/vůně (úhel pohledu) z výroby piva, atd.

  Rozhodně by se pivovar mohl zachovat pokorně k občanům města, kde podniká. Přeci Bernardfest nemusí být MEGA akce pro turisty a pokud ano tak turistum rozhodně nebude vadit oplocenka za městem.

  Centrum města patří všem bez vstupného. To co se zde na tomto festivalu děje nenajdete nikde v republice. Návrat do normálu je to co by připělo ke klidu v našem městě.

  Nedá se vyhrát 10:0

   1. Jenže akce bude amuzete se stavět na hlavu, a kamiony budou též vyvážet pivo, tak se stim smirte

 6. Na lístek mám peněz dost, ale to není důvod pro to, abych se zúčastnil. Pokud se mi líbí pouze jedna kapela nebo interpret, tak lístek vyjde dost draho. Ale máme demokracii, tak ať si každý rozhodne sám. To, že je to v centru města, mi vůbec nevadí, pokud si akci pořadatel platí od A do Z.

 7. Dokážete si představit, že by např. PPF oplotila každoročně na dva dny Staroměstský náměstí a udělala si tam svojí PR akci, kam můžou jen ti, kteří si zakoupí lístek?

  Chce-li někdo dělat akci v historickém centru města, tak jedině bez vstupného a ohyzdných plotů.

  Pokud akce musí být se vstupem, tak nevidím nic špatného, aby si třeba vypůjčil od místních fotbalistů stadion na Okružní nebo nějakou louku za městem.

  Předem upozorňuji, že jsem byl na dvou koncertech na fotbalovém stadionu v Edenu, kde byla položená podlahová krytina proti poničení trávníku.
  Pořadatel si musí porovnat, co je pro nějvlepší varianta: krásná atmosféra v centru města bez vstupného nebo vstupné na fotbalovém stadionu nebo někde jinde za městem, ale bez genia loci humpoleckého centra.

  Stejně si myslím, že nejlepší by to bylo přímo na nádvoří v pivovaru. Možná by se tam nevešlo tolik lidí, ale mělo by to své kouzlo. Bernard fest v Bernardu.

  1. Ale také se na to můžete dívat jinou optikou – zajímavá kulturní akce, nabitý program velkými kapelami. Proto vstupné. Navíc zviditelnění Humpolce. Take bydlím hned vedle a také to poslouchám. Ale jeden víkend v roce to vydržím, přestože ani dramaturgicky to není můj šálek. Je ale škoda přijít o takovou akci jen proto, ze radnici obsadili duševní malorolníci, jejichž programem je pomsta všem kolem.

    1. Dohody se ale nezucastnily prave ty dve strany, ktere delaji nejvetsi bordel a ktere maji momentalne dohromady na urade majoritni zastoupeni.

     1. Jsky bordel? Ten uz tam byl. Byl se nastavuje poradek. Po 30 letech to neni snadny.

     2. Nejvetší bordelem myslíš to že vedení radnice chce aby úředníci normálně pracovali a neflákali se? A není to normální? Ty v práci taky nic neděláš? Tak to jo to je pak bordel.

     3. V dávných dobách pracovala na úřadě cca 1/3 zaměstnanců na stejný počet obyvatel jako je dnes, když to vezmu od vrchu jeden starosta + jeden místostarosta …….

     4. No jo ale to byla doba okresniho uradu Pelrimov. To se beda porovnavat preci

   1. Mstily se malomestaci tehdejsi opozici Hugen a ted za to stoji dost z nich pred soudem jak je Ryzner za pomluvy zazaloval. Takze kde je pravda?

 8. Vždyť Bernard fest nikdo nezakazuje.

  Jen je zde diskuze jestli to musí být v centru města.

  Též se mi líbí názor, že náměstí přístupné všem nebo někde na louce oplocené se vstupem.
  Myslím, že lidi kteří navštěvují tento typ akcí, jsou zvyklý že se to odehrává na trávě.

  Vlk se nažere a koza zůstane celá.

  PS: nemusím hned urážet současné vedení města, nota bene pokud v tomto ještě nic neudělalo.

  Hezký den všem a běžte se podívat na náměstí jak tam město spolupořádá krásnou akci pro všechny občany nejen Humpolce.
  Myslím, že se to radnici opravdu povedlo.

  1. Voplakal, Machek, Žaloudková a Alenka to jsou ty odvážní.

   Kratochvíl, Kukrechtová, Brukner, zastupují ty zbabělce.

   1. Mi prijde nejodvaznejsi Pavlis Hrala a Fana Hendrych. Neboji se rikat co si mysli a bojujou s Hugem za zajmy mesta uz radu let.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sopkách, ale báli jste se zeptat

St Úno 8 , 2023
Pokud budete ve čtvrtek v Humpolci a nemáte na večer program, zastavte se v místním muzeu Dr. A. Hrdličky.
Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sopkách, ale báli jste se zeptat

You May Like

Témata