Nad narkomanem a dealerem heroinu a pervitinu z Humpolce spadla klec. Drogy prodal více než stokrát

Dva až deset let ve vězení teď hrozí nenapravitelnému muži, který v Humpolci distribuoval hned dva druhy drog – heroin a pervitin. Kriminalisté muže zadrželi minulý týden v chatové osadě poblíž Humpolce.

Na základě shromážděných důkazů zahájil policejní komisař trestní stíhání zadrženého. „Jednačtyřicetiletý muž z Humpolce byl obviněn ze spáchání zvlášť závažného zločinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy,“ řekl Pavel Nováček, vedoucí oddělení obecné kriminality.

Jak policisté zjistili, tento muž není v trestné činnosti žádným nováčkem, protože za drogovou činnost byl dokonce i ve vězení. „Muž je sám uživatelem drog,“ doplnila Michaela Lébrová, mluvčí policistů.

Jednačtyřicetiletý muž byl obviněn z toho, že v období od začátku letošního roku poskytoval dalším osobám pervitin a heroin. Drogy distribuoval na různých místech v Humpolci a jeho přilehlém okolí. Drogy od něho získali další lidé. „Pervitin a heroin jim celkem poskytl ve více než sto případech,“ vyčíslila Lébrová.

Nenapravitelný dealer skončil ve vazbě, soud muže ze zadržení propustil a nyní je stíhaný na svobodě. „Za trestnou činnost hrozí obviněnému muži trest odnětí svobody od dvou do deseti let. Případ policisté nadále vyšetřují,“ uzavřela mluvčí Lébrová.

Zdroj: https://jihlavska.drbna.cz/krimi/18980-nad-narkomanem-a-dealerem-heroinu-a-pervitinu-z-humpolce-spadla-klec-drogy-prodal-vice-nez-stokrat.html?utm_source=copy

Čtěte dále:   Cizinci ukradli dvě stě tisíc korun posádce auta na odpočívadle u Humpolce

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Běžky kolem Humpolce - aktuální stav

Út Pro 20 , 2022
Během víkendu bylo upraveno 95 km bežeckých tras! Čtěte dále:   Nehoda v Humpolci. Náraz do auta i kovového zábradlí. Škoda je dvě stě tisíc

You May Like

Témata