Nealkoholický Bernard jasně zvítězil, Birell degustátory nenadchl

4

Anonymní degustace proběhla 28. července 2010 v První Pivní Tramwayi. V soutěži byla nealkoholická piva běžně dostupná v Praze a Středočeském kraji.

Vítězství nealkoholického piva Bernard Free „S ČISTOU
HLAVOU“ z rodinného pivovaru Bernard v Humpolci bylo drtivé, Birell
skončil na osmém místě. Jako druhé nejlepší nealkoholické pivo ohodnotili
degustátoři Staropramen.

První Pivní Extraliga hodnotí dvanáctistupňová piva
z Českých, Moravských a Slezských pivovarů.   K degustaci nelkoholických piv vyprovokovala
První Pivní Extraligu  výzva Stanislava
Bernarda k souboji mezi Birellem, nejprodávanějším nealkoholickým pivem
v České republice z produkce Plzeňských pivovarů a.s. a  nealkoholickým pivem Bernard.  Na první Pivní Extraligu se též obraceli
zástupci pivní veřejnosti s prosbou o hodnocení nealkoholických piv
v souvislosti s výzvou Stanislava Bernarda.

Hodnocení nealkoholických piv První Pivní Extraligou.

53

Čtěte dále:   Pivovarem roku vyhlásilo Sdružení přátel piva Rodinný pivovar Bernard

Axl

4 thoughts on “Nealkoholický Bernard jasně zvítězil, Birell degustátory nenadchl

1. To se dalo čekat, že jiný než Bernard zvítězit nemůže, ovšem kde jsou vzorky z jiných pivovarů, které nealko také vyrábí? Třeba Svijany, Klášter, nealko s názvem FRíí a další

1. „V soutěži byla nealkoholická piva běžně dostupná v Praze a Středočeském kraji.“……viz článek.
      Stačí takhle???

2. Kolik se uspořádá pivních soutěží, tolik je různých vítězů, a každý o sobě může říkat, že je nejlepší.

1. Je to tak. Zpochybnit lze uplně všechno. Třeba teta, která má kule, nemusí být zákonitě strýc.