Nedobytný byt a lepidlo v zámku. Bytovku v Humpolci si vzal na mušku vtipálek

Vtip, zlomyslnost nebo vyřizování účtů? Zámek u bytu, do kterého nelze vložit klíč, lze vysvětlit různými způsoby. Po původci nepovedeného žertu v Humpolci pátrají policisté. Bydlící zjistili, že zámek nelze odemykat v pondělí 20. února kolem půlnoci.

Na místo vyrazili strážci zákona. „Policisté z obvodního oddělení Humpolec přijali oznámení o poškození zámku vstupních dveří u bytu v bytovém domě na ulici Na Rybníčku. Pachatel nalil do zámku dveří lepidlo. Majiteli způsobil škodu přes dva tisíce korun,“ sdělila za policity Michaela Lébrová. Její kolegové na místě provedli ohledání a šetření a vše zadokumentovali. Případ šetří jako přestupek proti majetku a občanskému soužití.

Podobné případy řeší čas od času policisté napříč celou republikou. Například před dvěma lety čekalo nepříjemné překvapení na obyvatele panelového domu na mosteckém sídlišti Pod Šibeníkem. Zatímco někteří nemohli zamknout, jiní se vůbec nedostali domů. Za zdánlivou závadou na zámcích stál momentální nápad mladíka, který na ulici našel tubičku vteřinového lepidla. Kromě zámků na dveřích ho otestoval i na tlačítkách výtahu.

Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/vtip-zert-dum-bytovka-lepidlo-policiste-humpolec-pelhrimovsko.html

Čtěte dále:   Předčasné oslavy konce roku. Pil sedl za volant, chytili ho v Humpolci

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Školení nových členů

St Úno 22 , 2023
Výbor MO ČRS Humpolec oznamuje, že školení nových členů proběhne v sobotu 25. 2. 2023, od 8.00 hod. na rybárně (Dvorská 271, Humpolec). Čtěte dále:   Policie hledá třináctiletou dívku z Humpolce, nevrátila se do zařízení pro mládež v Senožatech
Výlovy rybníků na Pelhřimovsku: Budou s co nejmenším humbukem

You May Like

Témata