Nová sauna

V Humpolci, na místě staré, roste úplně nová sauna ve sportovním areálu v Cípku.

Zastupitelstvo Města Humpolec vzalo na vědomí na svém zasedání 10.11.2004 informaci o průběhu prací na nové sauně v Okružní ulici. Celý projekt realizuje soukromý investor.
18.2.2004 rozhoduje zastupitelstvo města o prodeji objektu sauny č.p. 588 v Okružní ul. za kupní cenu 21.694,- Kč (pro prodej hlasovalo 18 z 19 členů zastupitelstva). Realizaci projektu doporučila komise výstavby rady města. V době prodeje byl objekt v havarijním stavu. Podmínkou prodeje bylo zakotvení závazku otevření sauny pro veřejnost nejpozději do 31.12.2005 pod smluvní pokutou 723.130,- Kč (cena nemovitosti dle znaleckého posudku). Majitel pozemku TJ Jiskra Humpolec převede vlastnická práva na pozemek majiteli sauny až po kolaudaci nového objektu sauny. Na konci dubna 2004 obdržel nový majitel klíče od objektu a začal s celkovou demolicí. Během dubna až června došlo k demolici stávajícího objektu, bývalých šaten koupaliště, včetně telekomunkační přeložce a přeložce přípojky elektrické energie. Během června až srpna byla provedena hrubá stavba nové budovy. V září bylo provedeno celkové zastřešení budovy, vč. elektroinstalace. V říjnu byly zahájeny práce na venkovní a vnitřní kanalizaci, rozvodech vody, osazení oken a zateplení budovy. V listopadu a prosinci budou provedeny vnitřní omítky a obklady, osazeno sanitární zařízení a vzduchotechnika. Budou probíhat dokončovací práce na provozu sauny, tj. potírny, odpočívárny, izolace venkovního bazénku a terasy tak, aby majitel mohl dle vlastního harmonogramu otevřít saunu během prvního čvrtletí 2005.

Fotografováno 28.11.2004

Zdroj: Radniční listy 11-2004

Čtěte dále:   73. ročník turnaje mužů o Pohár "Zálesí" - Memoriál Josefa Kršky

olaf

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Nové multimediální CD + DVD o Vysočině

Čt Pro 2 , 2004
Vhodným vánočním dárkem by mohla být tato prezentační multimediální publikace s názvem Vysočina, které právě vstupuje na trh a zakoupíte jej za 129 Kč v humpoleckém informačním středisku. Čtěte dále:   Břeclav smetla Humpolec

You May Like

Témata