Nová sjezdovka u Humpolce?

1

Dálniční sjezd na 89. kilometru se proměnil po pondělní sedmnácté hodině ve skluzavku. Na ní neukočírovali své auto hned tři řidiči. Nehoda si vyžádala dva zraněné, kterým poskytli předlékařskou pomoc humpolečtí hasiči. Ti také zabezpečili havarovaná auta proti požáru a úniku provozních kapalin.

Ke 14. listopadu letošního roku se na silnicích Pelhřimovska stalo 907 nehod, při kterých zahynulo sedm lidí, těžce se zranilo 40 účastníků havárií, lehce 192. Alarmující je ale počet nehod, které byly způsobeny pod vlivem alkoholu. V porovnání s loňskem došlo k nárustu – vlivem požití alkoholu bylo způsobeno celkem 53 nehod.


 


Oproti loňskému roku poklesl počet nehod o 130, o jednoho stoupl počet mrtvých, o 13 vzrostl počet těžce zraněných a o 61 lehce zraněných, o 11 stoupl právě počet nehod, způsobených pod vlivem alkoholu.


 

Čtěte dále:   Policisté pátrají po třináctileté dívce z Humpolecka, může být i na Brodsku

myska

One thought on “Nová sjezdovka u Humpolce?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Vtipná kaše - tentokrát na politické téma

Pá Lis 16 , 2007
Říká se, že politický vtip má živnou půdu tam, kde není svoboda slova. Češi jsou v tomto ohledu docela svérázným národem, protože u nás se politickými vtipy bavíme i 18 let po ukončení cenzury. A tak si v den před významným datem našich dějin pojďme vychutnat možnost zveřejnění vtipů, které […]

You May Like

Témata