Letos jsme byli na dovolené v Rumunsku. A jaká vám je to krásná země! A tak rozmanitá. Nejvíc se nám líbily opravdu hory, kde jsme trávili většinu času. Pohoří Fagaraš, národní park Bucegi, pohoří Apuseni, tam se nám prostě líbilo. Post Views: 0
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.